Tak samo dobre, a o połowę tańsze.

Gwarancja mobilności

Akumulatory muszą się mono napracować. Dostarczają energię konieczną do odpalenia silnika oraz uruchomienia licznych elektrycznych i elektronicznych funkcji, zapewniających bezpieczeństwo i wygodę w każdym pojeździe. Dlatego ciągłe i niezawodne działanie akumulatora, bez względu na okoliczności, jest niezwykle ważne. W przeciwnym razie pojazd utraciłby mobilność.
W przypadku każdej nowej generacji samochodów Volkswagen zwiększa się liczba ładunków elektrycznych i modułów sterujących. Udogodnienia takie jak układy kierownicze ze wspomaganiem kierowcy sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza
i wygodniejsza, jednak stanowią większe obciążenie dla akumulatora. Nasze produkty zostały specjalnie zaprojektowane tak, by sprostać tym wymaganiom. Każdy nowy samochód jest fabrycznie wyposażony w odpowiedni dla niego i w pełni niezawodny akumulator. Nie trzeba się więc martwić, czy samochód odpali. Dzięki oryginalnemu akumulatorowi wytwarzany przez niego prąd wystarczy, by zasilić wszystkie urządzenia napędzane elektrycznie.

Niezawodność na lata

Oryginalne akumulatory Volkswagen wyznaczają standardy niezawodności i trwałości. Oferują również doskonałą jakość za dobrą cenę. Co ważne, wszystkie oryginalne akumulatory Volkswagena są objęte trzyletnią gwarancją, a nie wymaganą przez prawo dwuletnią gwarancją.

Najlepsze komponenty

Oryginalne akumulatory Volkswagen to zdobycze najnowocześniejszej technologii. Do ich produkcji używa się wyłącznie najwyższej jakości materiałów, wykorzystując je przy tym
w możliwie najbardziej efektywny sposób. Można być pewnym, że w okresie trwałości użytkowej oryginalny akumulator Volkswagen dostarczy dokładnie tyle energii, ile potrzebuje samochód. Jego wyższa niż średnia zawartość ołowiu, a tym samym wyjątkowa niezawodność i trwałość, to kluczowy wskaźnik jego wartości.

Kluczowe korzyści oryginalnych akumulatorów Volkswagen:

 • przydatność dla pojazdów nie wyposażonych w mechanizm Start-Stop
 • gwarantowany rozruch zimnego silnika do -25 °C
 • częstotliwość samowyładowania nie zwiększa się z wiekiem
 • długa trwałość użytkowa
 • niezauważalne zużycie wody
 • zawartość ołowiu powyżej średniej
 • zintegrowany wskaźnik zużycia (wskaźnik kwasowości)
 • trzyletnia gwarancja
 • nie wymaga konserwacji
 • doskonała jakość za dobrą cenę

Pobierz ulotkę:
Oryginalny akumulator Volkswagen

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

 • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn