Oryginalne elementy nadwozia Volkswagen.Bezpieczeństwo ma kształt.

Unikalna linia, kluczowe parametry

Nowoczesne wzornictwo samochodowe to już nie tylko kwestia stylu. Chodzi również o optymalizację cech prowadzenia samochodu, aerodynamikę i wagę pojazdu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu. Oryginalne elementy nadwozia Volkswagen odgrywają istotną rolę wspierającą. Powstają w wyniku skomplikowanego procesu produkcyjnego, według specyfikacji ściśle określonej na każdym etapie opracowywania danego modelu. Mogą się zatem poszczycić odpowiednimi wymiarami i doskonałym dopasowaniem.

Pasywne bezpieczeństwo

Pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, otaczająca kabinę pasażera klatka bezpieczeństwa, odporna na zgniatanie oraz przednia i tylna strefa zgniotu to kluczowe elementy gwarantujące pasywne bezpieczeństwa pojazdu. Razem mogą zapewnić pasażerom skuteczną ochronę dzięki silnemu pochłanianiu energii udarowej. Warto zatem pamiętać, że wszelkie odkształcenia obecne w nieoryginalnych częściach mogą skutkować ich zmienionym działaniem, co z kolei zagraża bezpieczeństwu Twojemu i innych uczestników ruchu.

Kluczowe korzyści oryginalnych elementów nadwozia Volkswagen:

  • zachowują oryginalne wzornictwo pojazdu
  • zapewniają sztywność nadwozia, a dzięki różnym powłokom i ostrożnie nakładanym uszczelkom gwarantują dużą wytrzymałość oraz efektywną ochronę przed korozją
  • zachowują ważne cechy bezpieczeństwa pojazdu
  • łatwo je zainstalować podczas naprawy

Pobierz ulotkę:
Oryginalne elementy nadwozia Volkswagen

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn