Oryginalne filtry kabinowe Volkswagen. Kurz i pyłki wylatują, wlatuje czyste powietrze.

Niska jakość powietrza wewnątrz pojazdu jest męcząca dla pasażerów i bywa niebezpieczna. Oryginalne filtry kabinowe Volkswagen zatrzymują kurz, sadzę i mikroorganizmy, by powietrze wewnątrz pojazdu pozostało świeże. Są tak skuteczne, że nawet alergikom oddycha się lekko. Gdy filtr się zapycha, zmniejsza się jego wydajność. To rzutuje na działanie klimatyzacji i może doprowadzić do wydzielania się brzydkich zapachów. Dlatego zalecamy wymianę filtra raz w roku - oczywiście na ten ze znakiem Volkswagena!

Niemal stuprocentowa ochrona

Oryginalne filtry kabinowe Volkswagen zapewniają pasażerom skuteczną ochronę już od trzydziestu lat. Filtrują niemal 100% szkodliwych zanieczyszczeń - takich jak sadza, pył kamienny i przemysłowy.

Wysoki stopień czystości powietrza

Specjalny środek filtrujący oddziela wszelkiej wielkości cząstki od strumienia powietrza, chroniąc pasażerów przed szkodliwymi zanieczyszczeniami. Zatrzymują one ponad 99%
z 3000 ziaren pyłków, jakie znajdują się na metrze sześciennym powietrza w okresie pylenia.

Filtr z węglem aktywnym

Oprócz warstwy typowo filtrującej, filtry mogą posiadać warstwę bardzo porowatego, cząstkowo aktywnego węgla, która przechwytuje unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia, blokując im drogę do wnętrza pojazdu.

Późniejsza instalacja

Jeśli zajdzie taka konieczność, wiele pojazdów fabrycznie wyposażonych w tradycyjne filtry kurzu i pyłków można poddać modernizacji, wzbogacając je o filtry z aktywnym węglem. Zapytaj o to dealera Volkswagena.

Pobierz ulotkę:
Oryginalny filtr kabinowy Volkswagen

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn