Oryginalne filtry oleju Volkswagen.Czyste silniki pracują najdłużej.

Silnik pracuje dzięki olejowi, który nawilża, schładza, uszczelnia komorę spalania i chroni ją przed korozją. Filtruje też pył, ziarna metalu, cząsteczki węgla i sadzy. Oryginalne filtry oleju Volkswagen bezustannie oczyszczają krążący po silniku olej, doprowadzając do punktów nawilżania i łożysk wyłącznie czystą ciecz. Zapewnia to optymalne działanie silnika oraz długi okres jego użytkowania.
Choć wydaje się to proste, wymogi techniczne dla filtrów oleju są bardzo duże. Ostatecznie należy zapewnić sprawne funkcjonowanie silnika w każdych warunkach. Oryginalne filtry oleju Volkswagen to potrafią.

Dokładne filtrowanie

Współczesne, wysoko wydajne silniki wymagają stosowania jakościowych i czystych olejów. Właśnie dlatego zostały stworzone oryginalne filtry oleju Volkswagena - by zawsze dostarczana była jego odpowiednia ilość, przy jednoczesnym efektywnym filtrowaniu piasku, sadzy oraz cząstek metalu.

Tarcie wewnętrzne

Oryginalne filtry oleju Volkswagena charakteryzuje zdolność utrzymywania zanieczyszczeń
i bardzo małe tarcie wewnętrzne. Specjalny mechanizm zapadkowy zapobiega również wyschnięciu filtra po wyłączeniu silnika.
Ponadto gwarantują one gwałtowne powstanie ciśnienia oleju na starcie. Specjalne zawory obejściowe umożliwiają również odpowiednie dostarczanie oleju w każdych warunkach.

Dokładne dopasowanie

Wysoka jakość uszczelek oraz obudowa filtra odporna na ciśnienie i korozję to dowód na to, że przy projektowaniu Oryginalnych Części® Volkswagen kładzie się olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo. W równie dużym stopniu czujemy się odpowiedzialni za środowisko.

Okresy wymiany

Aby zapewnić właściwe działanie filtrów oleju w każdej sytuacji, należy pilnować zalecanych okresów wymiany filtrów. Silnik odwdzięczy się za to świetnymi osiągami
i długim okresem użytkowania.

Pobierz ulotkę:
Oryginalny filtr oleju Volkswagen

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn