Oryginalne filtry powietrza Volkswagen.Pozwól silnikowi oddychać!

Pełna moc przy minimalnym zużyciu

Twój silnik może rozwinąć pełną moc tylko wtedy, gdy otrzyma wymaganą i dokładnie odmierzoną mieszankę paliwa i powietrza, a powietrze wlotowe będzie wolne od zanieczyszczeń.
Dzięki właściwemu dopasowaniu do konkretnego typu silnika, oryginalny filtr powietrza Volkswagena zadba, by oba te warunki zostały spełnione. Pozwalając Twojemu silnikowi na oddychanie bez przeszkód, zapewni małe zużycie paliwa, zapobiegnie zużyciu i pomoże zminimalizować szkodliwe spaliny.

Optymalna mieszanka paliwa i powietrza

Oryginalne filtry powietrza Volkswagen są dokładnie dopasowane do każdego typu silnika Volkswagen. Dzięki temu mieszanka paliwa i powietrza jest wolna od cząstek stałych oraz ciekłych i precyzyjnie odmierzona, tak by silniki spalinowe mogły zaprezentować swoje optymalne osiągi.

Właściwy opór przepływu powietrza

Oryginalne filtry powietrza Volkswagen oddzielają zanieczyszczenia z powietrza, jednocześnie zapewniając starannie dopracowany opór przepływu powietrza, który koryguje tempo wlotu. Gwarantuje to optymalne spalanie w silniku i jego maksymalne osiągi, a także niski poziom toksycznych emisji.

Maksymalna dźwiękochłonność

Oryginalne filtry powietrza Volkswagen to specjalnie dopasowany zestaw harmonijek wykonanych ze specjalnie wytłaczanego i nagniatanego papieru. Tłumią one odgłos wlatującego powietrza i zapewniają pełne osiągi przez cały okres serwisowania.

Pobierz ulotkę:
Oryginalny filtr powietrza Volkswagen

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn