Oryginalne lakiery Volkswagen.Na drobne wgniecenia i uszkodzenia.

Kiedy samochód jest w ruchu, różne cząstki uderzają w czoło pojazdu. Zwykle powoduje to tylko drobne, niezauważalne uszkodzenia powierzchni. Czasami jednak pozostawione ślady są poważniejsze.

Z jednej strony nie opłaca się naprawiać takich szkód w warsztacie. Z drugiej strony uszkodzenia lakieru z czasem mogą pogłębiać się, aż ich naprawa stanie się bardziej kosztowna.

Można tego łatwo uniknąć, używając kredki koloryzującej lub lakieru natryskowego. Oryginalne kredki koloryzujące Volkswagen dostępne są w większości stosowanych kolorów, również w starszych modelach.

Komplety oryginalnych farb natryskowych Volkswagen oraz kredek koloryzujących są dostępne w najbardziej typowych kolorach lakieru. Nadają się do łatwej i szybkiej naprawy drobnych lub średnich uszkodzeń spowodowanych na przykład przez uderzenie kamienia czy żwiru. Komplet dwuwarstwowego lakieru zawiera bazę oraz lakier bezbarwny, zapewniający wysoki połysk i większą odporność na warunki atmosferyczne.
U dealera Volkswagena można nabyć oryginalne kredki koloryzujące i lakiery natryskowe Volkswagena.

Dealer Volkswagena jako specjalista od karoserii i lakieru chętnie pomoże też w przypadku poważniejszego uszkodzenia. Może ponadto zaoferować w rozsądnej cenie Clever Repair® Volkswagena - alternatywę dla naprawy wszystkich drobnych uszkodzeń wnętrza
i karoserii samochodu.

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn