Oryginalny płyn do spryskiwaczy Volkswagen.Dobra widoczność.

Jazda samochodem przez 2 sekundy bez dobrej widoczności z prędkością 130 km/h oznacza jazdę po omacku na odcinku 72 metrów. Naraża to na niebezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu i poważnie zwiększa ryzyko wypadku.
Jeżeli kurz przyklei się do przedniej szyby, jedynym ratunkiem jest często środek czyszczący o silnym działaniu, który daje sobie radę z różnymi rodzajami brudu. Same wycieraczki nie wystarczą, gdyż zwykle tylko przemieszczają kurz, zamiast go likwidować.
Należy pamiętać, że jeden środek nie sprawdzi się doskonale we wszystkich warunkach
i o każdej porze roku.

W zimie potrzebna jest ochrona przed zamarzaniem, z kolei latem środek skutecznie usuwający resztki owadów. Ważne jest również, by produkt nie niszczył materiałów,
z którymi ma kontakt. Oryginalny płyn do szyb Volkswagen spełnia wszystkie te kryteria. Bardzo dobrze czyści, nie niszczy materiałów oraz jest przyjazny dla środowiska, a przy tym ma przyjemny zapach. O każdej porze roku zapewnia dobrą widoczność.

Doskonałe właściwości czyszczące

Właściwe rozwiązanie na każdą porę roku - dostępny jako koncentrat, gotowa mieszanka lub produkt letni.

Zalety oryginalnego płynu do spryskiwaczy Volkswagen:

  • skutecznie usuwa smołę, pyłki, a latem resztki owadów
  • usuwa oporne, stwardniałe na mrozie osady wosku i oleju
  • chroni przed zamarznięciem: przednią szybę, spryskiwacze, pojemnik z roztworem myjącym oraz przewody (do -70 °C)

Odpowiedni dla dysz wentylatora

Nie można dopuścić, by dysze wentylatora pokryły się lodem lub zapchały osadami
z płynu czyszczącego. Oryginalny płyn do spryskiwaczy Volkswagen charakteryzuje się niezwykle małą lepkością w każdej temperaturze otoczenia, co zapobiega jego krystalizowaniu się i zapychaniu skomplikowanego układu dysz. Wysoki stopień stabilności wody twardej zapobiega tworzeniu się osadów kamienia kotłowego dysz wentylatora.

Inhibitory odparowywania

  • dodanie specjalnie opracowanych inhibitorów przedłuża czas odparowywania utrzymując stały poziom alkoholu; skład płynu znacznie zmniejsza pokrywanie się szyby lodem
  • zachowany jest doskonały efekt czyszczenia

Zgodność materiałów

Oryginalny płyn do spryskiwaczy Volkswagen jest przyjazny dla wszystkich lakierów samochodowych, wycieraczek, ram i uszczelek szyby przedniej, przewodów i pojemników na płyn oraz części nadwozia używanych przez Volkswagena - chromowanych i tych
z powlekanego plastiku czy szkła.
Umiejętnie stosowana mieszanka (szkło akrylowe, poliwęglany) pozwala unikać napięcia naprężeniowego w obudowach reflektorów.

Ochrona środowiska

Oryginalny płyn do sprydkiwaczy Volkswagen podlega oczywiście rygorystycznym wytycznym Volkswagen AG. Są one oparte na Niemieckiej Ustawie dot. Czyszczenia
i Środków Czyszczących, która zapewnia tym produktom ekologiczny charakter, by nie używano na przykład środków nierozpuszczalnych w wodzie.

Pobierz ulotkę:
Oryginalny płyn do spryskiwaczy Volkswagen

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn