Oryginalne świece żarowe Volkswagen.Od samego początku świecą przykładem!

Nowoczesny napęd Diesla

Silniki Diesla mają teraz swoje "pięć minut" - współcześnie coraz częściej zyskują przewagę nad innymi napędami. Wynika to z ich niezawodności, małego zużycia paliwa oraz niewielkiej emisji spalin. Silnik Diesla bywa oszczędną i przyjazną środowisku alternatywą, nawet przy małych przebiegach rzędu 15 000 km rocznie. Dawne, często krytykowane stukanie zastąpiła bardzo przyjemna jazda. Było to częściowo możliwe dzięki oryginalnym świecom Volkswagena.

Cechy zimnego rozruchu

Szczególnie przy niskich temperaturach otoczenia świece żarowe podgrzewają wtryskiwaną mieszankę paliwa do temperatury 600 i 900°C, dzięki temu może dojść do samozapłonu mieszanki. Oryginalne świece żarowe Volkswagen zapewniają satysfakcjonującą wartość spalania, nawet na etapie zimnego rozruchu.
Dostrzegalny etap "przed-żarzenia" w silnikach Diesla to już przeszłość. Obecnie mechanizm reaguje natychmiast - również dzięki oryginalnym świecom żarowym Volkswagen. Rozgrzewają się one w ciągu 3 sekund do temperatury 1000°C, co od samego początku poprawia wyniki wydechu i emisji zanieczyszczeń. Zdolność do tak zwanego wyżarzania pośredniego pozwala na jeszcze bardziej efektywne zużycie paliwa.

Oryginalne świece żarowe Volkswagena zostały zaprojektowane z myślą o naszych samochodach, zgodnie ze specyfikacją inżynierów Volkswagena. To perfekcyjne dopasowanie zapewnia utrzymanie możliwie najniższego poziomu zużycia paliwa i emisji spalin oraz bezusterkowe działanie silnika od rozruchu. Specjalna budowa zmniejsza ponadto ryzyko rdzewienia i nagromadzania się sadzy. Można więc ją łatwo usunąć, nawet po długim czasie, bez szkody dla gwintu czy bloku silnika. Świece Volkswagena są niezwykle ekonomiczne także dzięki ich długiej sprawności.

Okresy wymiany

Oryginalne świece żarowe Volkswagen zaprojektowano tak, by służyły niezwykle długo. Działają, zapewniając między innymi bezusterkowe i oszczędne działanie silnika bez widocznych śladów zużycia. Dzięki temu, że są trwałe, nie wymagają wymiany przez cały okres użytkowania pojazdu - pod warunkiem, że kierowca wykonuje przeglądy zgodnie
z zaleceniami Volkswagena.

Pobierz ulotkę:
Oryginalne świece zapłonowe Volkswagen

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn