Oryginalne wycieraczki Volkswagen.Bezpieczeństwo w tę i z powrotem.

Doskonała widoczność - bezpieczeństwo

Dobra widoczność bez względu na warunki pogodowe to kluczowy czynnik bezpieczeństwa. Mimo to wielu kierowców nie wymienia wycieraczek do momentu, gdy na szybie pojawiają się paski i rozmazane plamy. Rzadko który element bezpieczeństwa jest tak zaniedbywany przez kierowców. A przecież wycieraczki wykonują niezwykle ważną
i ciężką pracę. Przy przeciętnym użytkowaniu guma przednich wycieraczek w sześć miesięcy pokonuje około 800 km. Jest przy tym poddawana dużym naprężeniom
i odkształceniom. Promienie UV, uporczywy brud, mróz i chemikalia to tylko niektóre
z trudnych warunków, jakie musi znosić pióro wycieraczki.

Decydując się na Oryginalne wycieraczki Aero Volkswagen, dokonujesz właściwego wyboru. Są to wycieraczki opracowane z myślą o modelach Volkswagena i oferują najlepsze wyniki czyszczenia oraz maksymalny komfort we wszystkich warunkach atmosferycznych i przy każdej prędkości przez cały okres ich użytkowania. To owoce konsekwentnych badań
i rozwoju. Inteligentne wzornictwo, wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania gwarantują maksymalną funkcjonalność i proaktywne bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Przy okazji: nawet jeśli nie zawsze zwraca się na to uwagę, wycieraczka szyby tylnej zużywa się tak samo jak wycieraczki szyby przedniej. Należy ją zatem wymieniać
w tym samym czasie.

Doskonałe wycieranie

Oryginalne wycieraczki Aero Volkswagen są doskonale dopasowane do indywidualnej krzywizny szyby przedniej w Twoim modelu Volkswagena. Wewnętrzna szyna stabilizująca Evodium zapewnia równomierny rozkład siły i gwarantuje wysoką jakość działania w każdym miejscu szyby przedniej. Zintegrowane aerodynamiczne spojlery umożliwiają im osiągnięcie takich wyników nawet przy dużych prędkościach.
Trzyczęściowe pióro wycieraczki zapewnia niezwykle skuteczne czyszczenie. Odporny na ścieranie gumowy przegub z powłoką przekręca się za każdym razem, gdy wycieraczka zmienia kierunek, utrzymując równy nacisk na szybę przednią.
W rezultacie otrzymujemy maksymalną widoczność przy minimalnym odgłosie wycierania.

Większy komfort

Innowacyjne wzornictwo wycieraczek ma kilka zalet: oferuje wysoką jakość, materiały niezwykle wytrzymałe na zimno oraz brak konwencjonalnych wsporników i złączek, odporność na pokrywanie się wycieraczek lodem. To czyni je szczególnie przydatnymi zimą. Ich design poprawia także właściwości aerodynamiczne. Zintegrowany spojler zmniejsza narażenie na przepływ powietrza, minimalizując hałas wywołany przez wiatr. Zapewniając ciągły nacisk, zapobiega również odrywaniu się pióra wycieraczki od powierzchni szyby - nawet w przypadku dużych prędkości.
Oryginalne wycieraczki Aero Volkswagen można szybko i bez trudu wymienić - wskaźnik zużycia pokazuje, kiedy należy to zrobić.

Wskaźnik zużycia

Wszystkie Oryginalne wycieraczki Aero Volkswagen są wyposażone we wskaźnik zużycia. Jest on schowany pod warstwą ochronną, którą usuwa się przy instalowaniu wycieraczki,
w ten sposób aktywując system. Wskaźnik zmienia barwę z czarnej na żółtą pod wpływem działania środowiska i upływającego czasu - sygnalizując wymianę wycieraczek. Został zaprojektowany tak, by reagował na geograficznie zróżnicowane natężenie promieni UV oraz różne procesy starzenia się wycieraczki. Jednak nie reaguje on na wpływy mechaniczne czy uszkodzenie pióra wycieraczki, spowodowane przez brud lub lód, tak więc wycieraczki nadal należy sprawdzać pod kątem takich uszkodzeń.

Dłuższy okres użytkowania

Odporna w ciężkich warunkach pracy krawędź trzyczęściowego pióra wycieraczki ma bardzo długi okres użytkowania. Innowacyjna powłoka ochronna sprawia, że wycieraczka jest niezwykle odporna na wpływy środowiska, takie jak promienie UV, resztki owadów, uporczywy brud, upał, zimno i czynniki chemiczne.

Pobierz ulotkę:
Oryginalne wycieraczki Volkswagen Aero

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn