Nasze know-how
to Twoje bezpieczeństwo.

Nowoczesne samochody to tysiące idealnie współpracujących ze sobą elementów.
Od jakości i perfekcji wykonania każdego z nich zależy nasze bezpieczeństwo i osiągi samochodu.

Dlatego zużyte elementy wymieniajmy tylko na Oryginalne części Volkswagen®, spełniające najwyższe światowe normy. Oryginalne części Volkswagen® to stuprocentowa dokładność pasowania, najwyższa jakość wykonania i niezawodność. Dzięki temu będziemy jeździć długo i bezpiecznie, a nasz Volkswagen pozostanie Volkswagenem.

Obojętnie, jaką część będziesz potrzebował do swojego Volkswagena, Oryginalne części Volkswagen® są zawsze najszybciej tam, gdzie są potrzebne. Dba o to nasz 24-godzinny serwis dostaw. Z gwarancją na zaopatrzenie w części niezbędne do jazdy każdego modelu przez 15 lat po zakończeniu jego produkcji seryjnej pozostaniesz zawsze mobilny.

Wybierając części zamienne zaufaj kompetencji marki Volkswagen.

Zalety Oryginalnych części Volkswagen®

  • Najnowszy stan techniki
  • Najwyższy standard jakości
  • Bezkompromisowe bezpieczeństwo
  • Optymalna dokładność pasowania
  • Pełen asortyment ponad 180.000 oryginalnych części dla modeli Volkswagenów
  • Korzystny stosunek ceny do jakości
  • 2 lata gwarancji na wszystkie nowe Oryginalne części Volkswagen®

Zamknięte obiegi - aby straty były jak najmniejsze.

Wizerunek marki Volkswagen i zasady polityki dotyczącej ochrony środowiska koncernu Volkswagen jednoznacznie wyrażają swoją odpowiedzialność za człowieka i środowisko. Oraniczenie negatywnego wpływu na środowisko i ochrona naturalnych zasobów odgrywają ważną rolę także przy dystrybucji Oryginalnych części. Volkswagen oferuje swoim Partnerom i Klientom bogaty pakiet usług, począwszy od wskazówek dotyczących postępowania z substancjami niebezpiecznymi, a skończywszy na odbiorze sprzedawanych produktów i opakowań.

Oryginalna jakość zawsze we właściwym czasie i miejscu.

Aby nasi Klienci zawsze i wszędzie pozostawali mobilni, oferujemy nie tylko oryginalną jakość, lecz także utrzymujemy obejmującą cały świat sieć dystrybucyjną. W Polsce, Europie i na świecie zaopatrujemy kierowców prawie 70 milionów samochodów w ponad 24 miliony pozycji części rocznie. Zatem z Oryginalnymi częściami Volkswagen® jesteś zawsze bezpieczny - obojętnie gdzie się znajdujesz. W razie konieczności dostarczamy do naszych Partnerów wszystkie znajdujące się w magazynach oryginalne części w ciągu 24 godzin.

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn