Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Mariusz Szymaniak
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 669 964 429

mariusz.szymaniak@krotoskicichy.com
Artur Adamiak
Zastępca kierownika Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 669 969 066

artur.adamiak@krotoskicichy.com
Artur Wielogórski
Mistrz Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 691 200 447

artur.wielogorski@krotoskicichy.com
Jacek Michalecki
Mistrz Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77

jacek.michalecki@krotoskicichy.com
Tomasz Wujek
Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 505 335

tomasz.wujek@krotoskicichy.com
Dawid Grzyb
Specjalista ds. Kluczowych Klientów Serwisu

tel.: 22 730 85 00
tel. kom.: 785 506 860

dawid.grzyb@krotoskicichy.com
Mateusz Piątek
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 661 860 095

mateusz.piatek@krotoskicichy.com
Anna Masłowska
Specjalista ds. Windykacji

tel.: 227298777

anna.maslowska@krotoskicichy.com
Jakub Szymaniak
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 784 007 428

jakub.szymaniak@krotoskicichy.com
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn
x