Zamknij

Nasz Zespół Samochodów Osobowych

Sprzedaż Samochodów Volkswagen

Michał Próchniewski
Specjalista ds. Sprzedaży VWO

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 504 061 418

michal.prochniewski@krotoskicichy.com
Krzysztof Masic
Specjalista ds. Sprzedaży VWO

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 502 990

krzysztof.masic@krotoskicichy.com
Iwona Czarnecka
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 729 87 78
tel. kom.: 512 364 059

iwona.czarnecka@krotoskicichy.com
Michał Wagner
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 503 085

michal.wagner@krotoskicichy.com
Karol Matracki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 550 967

karol.matracki@krotoskicichy.com
Paulina Mews
Asystentka działu handlowego

tel.: 22 729 87 77

recepcja.vw@krotoskicichy.com
Joanna Skowrońska
Asystentka działu handlowego

tel.: 22 729 87 77

recepcja.vw@krotoskicichy.com
Karolina Chraniuk
Asystentka działu handlowego

tel.: 22 729 87 77

recepcja.vw@krotoskicichy.com
Tomasz Łyszkowski
Kierownik Samochodów VW Osobowych

tel.: 22 729 87 77

tomasz.lyszkowski@krotoskicichy.com
Paweł Kozłowski
Zastępca Kierownika

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 230 508

pawel.kozlowski@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Flotowej

Artur Kisiel
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 504 061 423

artur.kisiel@krotoskicichy.com
Mateusz Kamiński
Dysponent

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 797 025 030

mateusz.kaminski@krotoskicichy.com
Robert Pęconek
Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 785 502 790

robert.peconek@krotoskicichy.com

Warning: getimagesize(/images/pracownicy/ewa-grela.jpg?v=1): failed to open stream: No such file or directory in /include/kontakt/zespol-samochody-osobowe.inc.php on line 59
Ewa Grela
Administrator Sprzedaży

tel. kom.: 661 850 406

ewa.grela@krotoskicichy.com
Rafał Rembowski
Specjalista ds. przetargów

tel.: 22 730 85 00
tel. kom.: 570 164 509
                 517 203 489

rafal.rembowski@krotoskicichy.com
Paweł Rajewski
Kierownik Sprzedaży
Klienci Strategiczni

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 601 665 600

pawel.rajewski@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Łukasz Borysowicz
Dysponent

tel. kom.: 785 559 760

lukasz.borysowicz@krotoskicichy.com
Jacek Tyrakowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 666 892 007

jacek.tyrakowski@krotoskicichy.com
Piotr Murawski
Specjalista ds. Sprzedaży samochodów używanych

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 50 13 50

piotr.murawski@krotoskicichy.com
Maciej Mostowski
Specjalista ds. Zakupu
Samochodów Używanych

tel. kom.: 500 197 894

maciej.mostowski@krotoskicichy.com
Kamil Abulsayen
p.o. Kierownika Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 516 066

kamil.abulsayen@krotoskicichy.com

Dział Serwisu

Marta Szymanowska
Asystentka Serwisu

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 501 677

marta.szymanowska@krotoskicichy.com
Bartosz Domaradzki
Asystent Serwisu

tel.: 22 729 87 88
tel. kom.: 785 501 677

bartosz.domaradzki@krotoskicichy.com
Andrzej Dulkowski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 504 061 419

andrzej.dulkowski@krotoskicichy.com
Maciej Daszkowski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 506 860

maciej.daszowski@krotoskicichy.com
Filip Kamiński
Doradca Serwisowy

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 501 704

Elwira Gogo-Rosłoniec
Zastępca Kierownika Serwisu

tel.: 22 729 87 77

serwis.nadarzyn@krotoskicichy.com
Michał Gauze
Kierownik Warsztatu

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 505 048

michal.gauze@krotoskicichy.com
Paweł Wojtczak
Kierownik Warsztatu

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 664 711 645

serwis.nadarzyn@krotoskicichy.com

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Mariusz Szymaniak
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 669 964 429

mariusz.szymaniak@krotoskicichy.com
Artur Adamiak
Zastępca kierownika Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 669 969 066

artur.adamiak@krotoskicichy.com
Damian Pogorzelski
Asystent Serwisu

tel.: 22 729 87 77

damian.pogorzelski@krotoskicichy.com
Artur Wielogórski
Mistrz Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 691 200 447

artur.wielogorski@krotoskicichy.com
Mateusz Piątek
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 661 860 095

mateusz.piatek@krotoskicichy.com
Anna Masłowska
Specjalista ds. Windykacji

tel.: 227298777

anna.maslowska@krotoskicichy.com
Artur Kajdel
Specjalista ds. technicznej obsługi likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.: 22 730 85 08
tel. kom.: 785 510 009

artur.kajdel@krotoskicichy.com
Jakub Szymaniak
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 784 007 428

jakub.szymaniak@krotoskicichy.com

Sprzedaż Części i Akcesoriów

Bartosz Miłoszewski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 22 729 87 77

czesci.nadarzyn@krotoskicichy.com
Artur Frynia
Specjalista ds. Sprzedaży części i akcesoriów

tel.: 22 729 87 77

części.nadarzyn@krotoskicichy.com
Arkadiusz Królak
Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych

tel.: 22 729 87 77

czesci.nadarzyn@krotoskicichy.com
Mariusz Stańczak
Z-ca kierownika działu części i akcesoriów

tel.: 22 729 87 77

czesci.nadarzyn@krotoskicichy.com
Marcin Seroczyński
Kierownik Sprzedaży Części Zamiennych i Akcesoriów

tel. kom.: 512 364 058

marcin.seroczynski@krotoskicichy.com

Ubezpieczenia i Finansowanie

Edyta Korzeniewska
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowania

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 607 770 162

ubezpieczenia.nadarzyn@krotoskicichy.com
Adam Piros
Młodszy specjalista ds. ubezpieczeń

tel.: 22 729 87 77

ubezpieczenia.nadarzyn@krotoskicichy.com
Dorota Kwaśny
Kierownik Działu

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 509 598 261

dorota.kwasny@krotoskicichy.com

Marketing

Ewa Szymańska
Marketing Manager

tel. kom.: 510 258 680

ewa.szymanska@krotoskicichy.com
Angelika Łostowska
Specjalista ds. marketingu

tel. kom.: 785 502 567

Angelika.lostowska@krotoskicichy.com
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn
x