Nasz Zespół Samochodów Użytkowych

Sprzedaż Samochodów Volkswagen

Tomasz Kamiński
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 504 061 422

tomasz.kaminski@krotoskicichy.com
Radosław Budziński
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom.: 666 892 444

radoslaw.budzinski@krotoskicichy.com
Jarosław Boćkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. kom.: 666 891 921

jarosław.bockowski@krotoskicichy.com
Paulina Mews
Administrator sprzedaży

tel.: 22 729 87 77

paulina.mews@krotoskicichy.com
Konrad Królak
Kierownik Salonu Volkswagen Użytkowe

tel. kom.: 785 500 121

konrad.krolak@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Flotowej

Martyna Migda
Specjalista ds. Administracji

tel.: 22 730 85 36

martyna.migdal@krotoskicichy.com
Artur Kisiel
Specjalista ds. Sprzeday Flotowej

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 504 061 423

artur.kisiel@krotoskicichy.com
Krzysztof Kocambasi
Specjalista ds. Sprzeday Flotowej

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 782 991 663

krzysztof.kocambasi@krotoskicichy.com
Mateusz Kamiski
Dysponent

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 797 025 030

mateusz.kaminski@krotoskicichy.com
Artur Panek
Kierownik Sprzeday Flotowej

tel.: 22 730 85 41
tel. kom.: 782 991 060

artur.panek@krotoskicichy.com
Robert Pconek
Z-ca Kierownika Sprzeday Flotowej

tel.: 22 730 85 36
tel. kom.: 785 502 790

robert.peconek@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Jacek Tyrakowski
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 666 892 007

jacek.tyrakowski@krotoskicichy.com
Radosaw Kania
Specjalista ds. Sprzeday Samochodw Uywanych.

tel.: 22 729 87 77

radoslaw.kania@krotoskicichy.com
Micha Stecki
Kierownik Dziau

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 797 025 029

michal.stazecki@krotoskicichy.com

Dział Serwisu

Karolina Rytel
Asystentka Serwisu

tel.: 22 729 87 77

karolina.rytel@krotoskicichy.com
Beata Zadrona-Michalak
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 22 729 87 77

beata.zadrozna@krotoskicichy.com
Piotr Michalski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 501 677

piotr.michalski@krotoskicichy.com
Andrzej Dulkowski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 504 061 419

andrzej.dulkowski@krotoskicichy.com
Micha Gauze
Kierownik Warsztatu

tel.: 22 729 87 77

michal.gauze@krotoskicichy.com
Micha Zaleny
Kierownik Warsztatu

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 501 677

michal.zalesny@krotoskicichy.com

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Dawid Twarogowski
Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel. kom.: 691 200 447

dawid.twarogowski@krotoskicichy.com
Jakub Szymaniak
Specjalista ds. Likwidacji Szka Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 784 007 428

mariusz.szymaniak@krotoskicichy.com
Jarosaw Gara
Z-ca Kierownika Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 669 969 066

jaroslaw.gara@krotoskicichy.com
Artur Adamiak
Koordynator dziau blacharsko - lakierniczego

tel. kom.: 669 969 066

artur.adamiak@krotoskicichy.com
Mariusz Szymaniak
Kierownik dziau blacharsko - lakierniczego

tel. kom.: 669 964 429

mariusz.szymaniak@krotoskicichy.com

Sprzedaż Części i Akcesoriów

Mariusz Staczak
Specjalista ds. Sprzaday Czci i Akcesoriw

tel.: 22 729 87 77 wew.112

czesci.nadarzyn@krotoskicichy.com
Rafa Kutyowski
Specjalista ds. Sprzaday Czci i Akcesoriw

tel.: 22 729 87 77

czesci.nadarzyn@krotoskicichy.com
Bartosz Mioszewski
Specjalista ds. Sprzeda Czci

tel.: 22 729 87 77

czesci.nadarzyn@krotoskicichy.com
Arkadiusz Krlak
Specjalista ds. Obsugi Klientw Kluczowych

tel.: 22 729 87 77

czesci.nadarzyn@krotoskicichy.com
Marcin Seroczyski
Kierownik Sprzeday Czci i Akcesoriw

tel.: 22 729 87 77

marcin.seroczynski@krotoskicichy.com

Ubezpieczenia i Finansowanie

Magorzata Bk
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpiecze

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 607 770 162

ubezpieczenia.warszawa@krotoskicichy.com
Edyta Korzeniewska
Specjalista ds. Ubezpiecze

tel.: 22 729 87 77

ubezpieczenia.warszawa@krotoskicichy.com
Dorota Kwany
Kierownik Dziau

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 509 598 261

dorota.kwasny@krotoskicichy.com

Marketing

Ewa Szymaska
Marketing Manager

tel. kom.: 510 258 680

ewa.szymanska@krotoskicichy.com
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn