Przestrzeń ładunkowa

Dużo miejsca do wykorzystania.

Zależnie od rozstawu osi i wariantu dachu przestrzeń ładunkowa Transportera Furgon ma ładowność od 0,8 do 1,4 t i pojemność od 5,8 do 9,3 m3. Dzięki prawie pionowym ścianom bocznym przestrzeń tę można efektywnie wykorzystać. Liczne warianty Transportera z długim lub krótkim rozstawem osi oraz średnim lub wysokim dachem mogą być połączone z kilkoma wariantami drzwi, które znacznie ułatwiają załadunek i rozładunek.

Zabezpieczenie ładunku w przestrzeni ładunkowej Transportera Furgon z wysoką ścianką działową spełnia wymagania obowiązującej od 01.03.2011 roku normy DIN ISO 27956. Przy użyciu wzmocnionych zaczepów, szczególnie w połączeniu z opcjonalnymi szynami do mocowania na bocznych ścianach, można fachowo i bezpiecznie unieruchomić także długie i duże przedmioty.

Szyny do mocowania. Na całkowicie wyłożonych ścianach bocznych i ściance działowej umieszczone są metalowe szyny. Korzystając z wytrzymałych pasów można zamocować do nich ładunek.

Nawet osiem rozmieszczonych w podłodze zaczepów do mocowania daje dodatkową możliwość unieruchomienia ładunku.

Komfortowe siedzenia

Po ciężkiej pracy należy się wypoczynek.

Dla kierowcy i pasażera jako opcja dostępne są siedzenia z regulacją wysokości, podłokietniki i podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Na życzenie podparcie odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy może posiadać elektryczną regulację.

Podwójne siedzenia obok kierowcy

Z przodu miejsca dla trzech osób.

Transporter Furgon oferowany jest opcjonalnie z podwójnym siedzeniem obok kierowcy. Na życzenie w oparciu znajduje się schowek z dwoma uchwytami na kubki i uchwytem na długopis.
W dodatkowym schowku pod siedziskiem znajdzie się miejsce np. na narzędzia.

Ścianka działowa

Ścianki działowe dostosowane do potrzeb.

Dla Transportera Furgon dostępna jest ścianka działowa do połowy wysokości, wysoka ścianka działowa ze stałym lub rozsuwanym oknem oraz wysoka ścianka działowa bez okna.

Przemyślana koncepcja schowków

Porządek jest ważny.

Przemyślana koncepcja schowków obejmuje m.in. po dwie kieszenie w drzwiach kierowcy i pasażera. W dolnej kieszeni zmieści się 1,5-litrowa butelka lub opcjonalny pojemnik na śmieci.

Zamykany schowek podreczny

Bezpiecznie zamknięte.

Duży schowek z prawej strony tablicy rozdzielczej, otwierany w górę i zamykany kluczykiem.

Cyfrowy tachograf

Tachograf pokazuje ile przejechałeś.

Rejestruje cyfrowo dane dotyczące trasy i prędkości dla dwóch kierowców i automatycznie ostrzega przed przekroczeniem dopuszczalnego czasu jazdy. Zapisane dane można wydrukować na zintegrowanej drukarce lub pobrać korzystając z interfejsu. Zgodnie z rozporządzeniem WE 3820/85 przy komercyjnym wykorzystywaniu pojazdu o dopuszczalnej masie zestawu powyżej 3,5 t wymagane jest używanie tachografu. Dodatkowy montaż tachografu jest możliwy we wszystkich modelach.

Podłogi

Dobra podstawa dla ciężkich ładunków.

Podłoga w przestrzeni ładunkowej Transportera Furgon może być wyłożona wytrzymałą sklejką drewnianą z antypoślizgową powierzchnią lub zmywalną, gumą z praktyczną osłoną krawędzi i oświetleniem stopnia wejściowego.

Transporter: więcej miejsca na
wszystko.

Wytrzymały i odporny na uszkodzenia: wewnętrzne cechy Transportera
odpowiadają cechom zewnętrznym. Naturalne komfort jest też odpowiednio wysoki.

Przestrzeń ładunkowa

Zależnie od rozstawu osi i wariantu dachu przestrzeń ładunkowa Transportera Furgon ma ładowność od 0,8 do 1,4 t
i pojemność od 5,8 do 9,3 m3.

Szczegóły

Komfortowe siedzenia

Dla kierowcy i pasażera jako opcja dostępne są siedzenia z regulacją wysokości, podłokietniki i podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Szczegóły

Podwójne siedzenia obok kierowcy

Transporter Furgon oferowany jest opcjonalnie z podwójnym siedzeniem obok kierowcy.

Szczegóły

Ścianka działowa

Dla Transportera Furgon dostępna jest ścianka działowa do połowy wysokości...

Szczegóły

Przemyślana koncepcja schowków

Przemyślana koncepcja schowków obejmuje m.in. po dwie kieszenie w drzwiach kierowcy i pasażera.

Szczegóły

Zamykany schowek podreczny

Duży schowek z prawej strony tablicy rozdzielczej, otwierany w górę i zamykany kluczykiem.

Szczegóły

Cyfrowy tachograf

Rejestruje cyfrowo dane dotyczące trasy i prędkości dla dwóch kierowców i automatycznie ostrzega przed przekroczeniem dopuszczalnego czasu jazdy.

Szczegóły

Podłogi

Podłoga w przestrzeni ładunkowej Transportera Furgon może być wyłożona wytrzymałą sklejką drewnianą z antypoślizgową powierzchnią...

Szczegóły
Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn