Caddy Furgon

Caddy Furgon.

Sprosta niemal każdemu zadaniu.

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, wymagające szybkich i profesjonalnych rozwiązań. Nowy Caddy Furgon to pojazd, który zapewni optymalne wsparcie w praktycznie każdej sytuacji. Ten funkcjonalny, wszechstronny, zwrotny i lekki kompaktowy samochód dostawczy oferuje wszystko co niezbędne, aby zademonstrować klientom Twój profesjonalizm.

Łatwy i bezpieczny załadunek

Przestrzeń ładunkowa modelu Caddy Furgon wynosi do 3,7 m³. Przemyślany system schowków ułatwia pracę. Bezpieczny transport zapewniają ścianki działowe, kratki ochronne i szyny do mocowania.

 • Systemy schowków.

  Doskonała organizacja codziennej pracy.

  Caddy Furgon jest wyposażony w szereg różnorodnych schowków, dzięki którym można w pełni skupić się na ważnych aspektach wykonywanej pracy. W samochodzie wszystko ma swoje miejsce – rękawice robocze, składane miarki czy śniadaniówka.

  Więcej
 • Przedział ładunkowy.

  Skonfiguruj pojazd odpowiednio do swoich potrzeb.

  Caddy Furgon góruje pod względem funkcjonalności nad wszystkimi innymi pojazdami i zapewnia szeroki wybór podłóg oraz przegród przedziału ładunkowego. Możesz z łatwością skonfigurować swoje mobilne miejsce pracy stosownie do własnych potrzeb.

  Więcej
 • Bezpieczeństwo ładunku.

  Ciesz się wysokim poziomem bezpieczeństwa ładunku.

  Solidne kratki ochronne i praktyczne wyposażenie montażowe umożliwiają dokładne dostosowanie przedziału ładunkowego do Twoich sprecyzowanych potrzeb.

  Więcej
 • Rozwiązania zastosowane w tylnej części nadwozia.

  Wygodny załadunek i rozładunek.

  Wsiadanie i wysiadanie. Załadunek i rozładunek. Drzwi samochodu dostawczego są w ciągu dnia wielokrotnie otwierane i zamykane. Wiąże się to z dużym obciążeniem. Dlatego też w modelu Caddy Furgon stosowane są zawiasy, szyny i klamki spełniające najwyższe wymagania. Mocnymi stronami samochodu są również niski próg załadunkowy i liczne warianty drzwi.

  Więcej

Niskie zużycie paliwa

Model Caddy Furgon jest wyposażony w silniki należące do generacji odznaczającej się niezwykle równomierną pracą i oszczędnością paliwa. Standardem dla wszystkich silników jest rozwiązanie BlueMotion Technology, które spełniają wymagania normy emisji spalin Euro 6.

 • Technologia stosowana w silnikach.

  Skorzystaj z większej mocy i mniejszego zużycia paliwa.

  Model Caddy Furgon jest wyposażony w silniki należące do generacji odznaczającej się niezwykle równomierną pracą i niskim zużyciem paliwa. Standardem dla wszystkich silników jest rozwiązanie BlueMotion Technology. Silniki spełniają wymagania normy emisji spalin Euro 6.

  Więcej
 • Silniki TGI.

  Gaz ziemny - tajny składnik oszczędności.

  Ekonomiczny model Caddy Furgon TGI BlueMotion1 jest idealnym rozwiązaniem dla oszczędnych klientów. Jest on zasilany sprężonym gazem ziemnym (CNG)2 i benzyną. Gdy zbiorniki są pełne, uruchomienie następuje w bardziej ekonomicznym trybie CNG. Po całkowitym zużyciu paliwa układ zarządzania silnikiem automatycznie dokonuje podczas jazdy przełączenia na zasilanie benzyną.

  Więcej
 • Caddy Furgon TDI BlueMotion.

  Oszczędniejszy niż kiedykolwiek.

  Opracowując model Caddy Furgon TDI BlueMotion osiągnęliśmy niezwykle niskie zużycie paliwa: w cyklu mieszanym zużycie oleju napędowego wynosi 4,0 l/100 km, a poziom emisji CO₂ — 106 g/km. Ponadto ograniczyliśmy wyposażenie modelu Caddy Furgon TDI BlueMotion do niezbędnych elementów: miejsca pracy kierowcy, dużej platformy ładunkowej bez przegród; nie ma on również drzwi przesuwnych. Dzięki temu stał się jeszcze lżejszy i bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek wcześniej.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się znakomitym komfortem jazdy.

  Dzięki inteligentemu systemowi przekładni, opcjonalna sześciobiegowa lub siedmiobiegowa skrzynia biegów płynnie zmienia bieg na kolejną zaprogramowaną wartość w odpowiednim momencie. Zapewnia to doskonały komfort jazdy, bez przerw w przekazywaniu mocy. Biegi można również w każdej chwili zmienić ręcznie przez jego lekkie naciśnięcie.

Wygoda codziennego użytkowania

Caddy Furgon jest wyposażony w imponującą gamę funkcji wpływających na znaczną poprawę komfortu: inteligentne mobilne usługi online, które pozwolą szybciej dotrzeć na następne spotkanie, wysokiej jakości systemy informacyjno-rozrywkowe oraz systemy ogrzewania i klimatyzacji, dzięki którym komfort codziennej pracy jest jeszcze większy.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Ciesz się wygodą przy pracy.

  Nowoczesne układy klimatyzacji błyskawicznie regulują temperaturę wewnątrz pojazdu, w gorące dni zapewniając przepływ chłodnego powietrza. Zintegrowane ogrzewanie przednich foteli zapewnia z kolei komfortowe ciepło w chłodne dni. Ponadto ogrzewana szyba przednia daje gwarancję dobrej widoczności przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • Systemy radiowe i nawigacyjne.

  Rozrywka podczas każdej podróży.

  Systemy informacyjno-rozrywkowe modelu Caddy Furgon dzięki łatwej obsłudze, doskonałej łączności i dobremu dźwiękowi inspirują i uprzyjemniają codzienną rutynę.

  Więcej
 • Mobilne usługi online.

  Bądź zawsze na bieżąco podczas jazdy.

  Caddy Furgon może być wyposażony w wiele mobilnych usług online. Korzystając ze smarftona i Internetu, możesz uzyskać ze swojego samochodu dostawczego dostęp do bieżących informacji o ruchu drogowym i aplikacji.

  Więcej
 • Wielofunkcyjne kierownice i wyświetlacze.

  Wysoki komfort w życiu codziennym.

  Zarządzaj wygodnie multimediami, telefonem oraz prędkością jazdy dzięki wielofunkcyjnej kierownicy i wyświetlaj na desce rozdzielczej aktualne informacje, odnośnie średniego zużycia paliwa czy jego pozostałego zasięgu.

  Więcej

Szybko i bezpiecznie docieraj do celu

Volkswagen Caddy Furgon może być wyposażony w innowacyjne systemy wspomagające kierowcę, ułatwiające Ci i Twoim pracownikom pracę oraz dojazd na kolejne spotkania.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Skuteczna ochrona dla Twojego bezpieczeństwa.

  Caddy Furgon jest wyposażony w różne systemy bezpieczeństwa, aktywowane jako środki zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, dzięki którym każda podróż kończy się równie bezstresowo, jak się zaczyna.

  Więcej
 • Tempomat adaptacyjny i system „Front Assist”.

  Inteligentny pomocnik podczas jazdy.

  Opcjonalny tempomat adaptacyjny automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości poprzedzającego pojazdu i utrzymuje odległość ustawioną przez kierowcę, jednocześnie zachowując stałą prędkość. W jego skład wchodzi system obserwacji otoczenia „Front Assist”. Standardowy system obserwacji otoczenia „Front Assist” z funkcją awaryjnego hamowania w mieście3 przy użyciu systemu radarowego rozpoznaje sytuacje i skraca drogę hamowania, gdy odległość od poprzedzającego pojazdu osiąga wartość krytyczną. W sytuacjach niebezpiecznych system ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i akustycznych oraz krótkim szarpnięciem hamulców.

 • Asystent parkowania.

  Łatwiejsze parkowanie.

  Inteligentny asystent parkowania modelu Caddy Furgon emituje ostrzeżenia akustyczne o przeszkodach podczas parkowania, ułatwia manewrowanie, a nawet kieruje pojazdem, wyręczając kierowcę.

  Więcej
 • System automatycznego hamowania po kolizji.

  Korzystaj z innowacyjnego układu hamulcowego.

  Standardowy system automatycznego hamowania po kolizji inicjuje po zderzeniu proces hamowania w celu uniknięcia dalszych kolizji. Po wykryciu zdarzenia przez dwa niezależne czujniki następuje natychmiastowa aktywacja systemu automatycznego hamowania po kolizji. W krótkim czasie samochód automatycznie hamuje do prędkości 10 km/h, przy czym kierowca może w każdej chwili przejąć kontrolę nad pojazdem.

 • Układ wspomagający ruszanie pod górę4.

  Wsparcie podczas jazdy po pochyłościach.

  Standardowy układ wspomagający ruszanie pod górę zapobiega staczaniu się pojazdu po powierzchniach pochyłych i ułatwia ruszanie pod górę.

Wersje specjalne

Caddy Furgon Alltrack

Caddy Furgon Alltrack.

Gotowy na nowe przygody.

Caddy Furgon Edition TGI

Caddy Furgon Edition TGI.

Gaz ziemny - tajny składnik oszczędności.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

Zrób własną kalkulację

Kalkulator finansowy

Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Dowiedz się więcej

Dobierz produkt finansowy

Konfigurator finansowania

Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

Dowiedz się więcej

Produkty finansowe

dostępne dla Firmy.

Produkty finansowe

dostępne dla Klienta indywidualnego.

Dodatkowe informacje

Na skróty

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn