Caddy

Caddy.

Niezawodność w każdej sytuacji.

Co sprawia, że nowy Caddy jest wart uwagi? Podobnie jak model poprzedni, czwarta generacja Caddy cechuje się jeszcze większą funkcjonalnością i komfortem. Co więcej, niezawodność, uniwersalność i wszechstronność stanowią dodatkowy atut tego modelu. Czwarta generacja Caddy sprawdzi się idealnie podczas wypadu na zakupy, rodzinnych wakacji czy też imprezy integracyjnej wymagającej transportu większej grupy uczestników.

Dostosowanie do Twoich codziennych potrzeb

Dzięki składanym siedzeniom z możliwością ich zdemontowania, Caddy zyskuje na większej przestrzeni lub siedmiu wygodnych fotelach pasażerskich. Jeszcze więcej miejsca można uzyskać dzięki głębokiej półce pod dachem.

Moc i oszczędność

Silniki generacji zastosowanej w Volkswagenie Caddy odznaczają się niezwykle równomierną pracą i oszczędnością. Zapewniają również wielką przyjemność z jazdy. Silniki są oczywiście zgodne ze standardem emisji spalin Euro 6.

Relaks w każdym aspekcie

Volkswagen Caddy został zaprojektowany w taki sposób, aby przyjemnie spędzać w nim czas. Wysokiej jakości system radiowy i nawigacyjny oraz mobilne usługi online zapewniają jeszcze lepszą wymianę informacji. Nowoczesne systemy ogrzewania i klimatyzacji zapewniają idealną temperaturę niezależnie od pór roku.

Dobre towarzystwo na drodze

Volkswagen Caddy dysponuje szeroką gamą systemów bezpieczeństwa i może być wyposażony w wiele opcjonalnych systemów wspomagających kierowcę, takich jak funkcja ParkPilot i tempomat adaptacyjny.

Wersje specjalne

Na skróty

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn