Caravelle

Caravelle.

Idealny do przewozu osób.

Koncepcja Caravelle od ponad 30 lat spełnia najwyższe wymagania stawiane samochodom przeznaczonym do profesjonalnego przewozu osób. Przekonuje i zachęca komfortowym wyposażeniem wnętrza i nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi – w połączeniu z praktycznym i wszechstronnym miejscem pracy kierowcy. Niskie spalanie sprawia, że Caravelle jest idealnym środkiem transportu również z ekonomicznego punktu widzenia.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Caravelle.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Pełne wsparcie.

  Dopasowany do każdej sytuacji.

  Więcej

Wszechstronność w każdym szczególe

Liczne możliwości konfiguracji siedzeń, schowków i wielu praktycznych funkcji elektronicznych sprawiają, że Caravelle jest idealnym wyborem jeśli chodzi o profesjonalny i komfortowy pojazd do przewozu osób.

 • Fotele.

  Komfort dla Ciebie i Twoich pasażerów.

  Wygoda podczas krótkich i długich podróży ma kluczowe znaczenie w Caravelle w swojej ofercie proponuje: składane podłokietniki fotela kierowcy, jedno- lub dwuosobową kanapę, różne schowki i rozmaite konfiguracje siedzeń. Co więcej wśród pakietów siedzeń od 4 do 9 osobowych każdy znajdzie odpowiednie konfiguracje dla zindywidualizowanych potrzeb przewozowych.

  Więcej
 • Wnętrze.

  Wszechstronne w najdrobniejszych szczegółach.

  Caravelle pozwoli Ci skoncentrować się całkowicie na Twojej pracy. Wysoka jakość materiałów, starannie połączona z doskonałym wykończeniem, wpisuje się w komfortową atmosferę wraz z nowoczesnym wzornictwem i inteligentną organizacją sterowania. Przemyślany system schowków pozwala na uporządkowane przechowywanie dokumentów i oferuje miejsce na tablety, smartfony oraz wszystkie inne ważne rzeczy na długi dzień pracy transportowej.

 • Elektryczne sterowanie klapy bagażnika.

  Ułatwia załadunek i rozładunek.

  Elektryczne sterowanie klapy bagażnika1 dostępne w ofercie opcjonalnej, oferuje różnorodne opcje sterowania dla zwiększenia wygody użytkowani i obsługi: kod zdalnego sterowania do zamka centralnego (otwieranie), przycisk na okładzinie drzwi (otwieranie), uchwyt klapy bagażnika (otwieranie), pętla na klapie bagażnika (zamykanie) i przycisk na okładzinie klapy (zamknięcie i blokada)2. Czujniki Park Assist zamontowane w górnej części klapy bagażnika monitorują i ostrzegają, czy aby na pewno mamy wystarczająco dużo miejsca na otworzenie klapy bagażnika.

 • Reflektory.

  Niezawodne oświetlenie drogi.

  Opcjonalne energooszczędne diody LED i system czyszczenia reflektorów zapewniają optymalną widoczność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Przyciemniane lusterko wsteczne dodatkowo chroni przed oślepianiem kierowcy przez światła samochodów jadących z tyłu.

  Więcej
 • Bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Bądź na bieżąco ze światem podczas każdej podróży.

  Więcej treści multimedialnych oraz lepsze fukncjonowanie opcjonalnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

 • Pakiety elektryczne.

  Dodatkowy komfort.

  Caravelle oferuje wiele praktycznych pakietów elektrycznych, jak funkcja składania lusterek zewnętrznych czy szyby elektryczne.

  Więcej
 • Zabezpieczenia.

  Zadbaj o bezpieczeństwo z profesjonalnym pakietem zabezpieczeń.

  Caravelle cechuje się niebywalą elastycznością względem szybkiej potrzeby zmian w zależności od indywidualnych potrzeb. Dostępny pakiet zabezpieczeń pozwala przewieźć bezpiecznie zarówno Twoich bliskich jak i bagaż.

  Więcej

Niesamowita wydajność

Caravelle zachwyca zaawansowaną technologią silnika i jego wyjątkowo niskim spalaniem. Dodatkowo napęd na cztery koła 4MOTION i dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG zapewniają płynną dynamikę jazdy.

 • Silniki TDI.

  Bardzo niskie zużycie paliwa przy jeszcze większej mocy.

  Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każdą z zastosowanych jednostek napędowych, wszystko to bez umniejszania przyjemności z jazdy. Silnik 2.0 I TDI o mocy 150 kW3 charakteryzuje się wyjątkowo dużą mocą przy jednoczesnym ekonomicznym spalaniu.

 • Silniki benzynowe TSI.

  Korzystaj z efektywnego układu napędowego.

  Dla zwolenników silników benzynowych przygotowano wybór pomiędzy silnikiem 2.0 I TSI o mocy 110 kW 4 oraz 2.0 l TSI o mocy 150 kW5. Obie wersje silnika posiadają układ bezpośredniego wtrysku oraz turbodoładowanie.

 • Technologia BlueMotion.

  Oszczędzaj więcej paliwa.

  Modele Volkswagen z technologią BlueMotion są zgodne z koncepcją „Think Blue.”. Właśnie dlatego każdy z nowoczesnych silników Euro 6 jest wyposażony seryjnie w system Start-Stop, funkcję odzyskiwania energii hamowania, wspomaganie ruszania pod górę i opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Więcej
 • Napęd na cztery koła 4MOTION.

  Góry i śnieg nie są już dla Ciebie przeszkodą.

  Dostępny opcjonalnie napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia dobrą trakcję, optymalną obsługę i sterowność samochodu. Ponadto stanowi nieocenioną pomoc w opanowaniu nawet trudnych warunków, takich jak jazda na mokrej nawierzchni, w górach i na trasach pokrytych śniegiem. Na zamówienie napęd na cztery koła 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią zmiany biegów DSG – będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa przekładnia DSG.

  Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

  Opcjonalna, 7-biegowa dwusprzęgłowa przekładnia DSG umożliwia w pełni automatyczną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, co znacznie zwiększa komfort jazdy. Do wyboru dostępne są dwa tryby: normalny i sportowy.

 • Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC.

  Dostosuj podwozie do każdej sytuacji.

  Dostępna opcjonalnie adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC usprawnia prowadzenie pojazdu i może zostać ustawiona według upodobań kierowcy jednym naciśnięciem przycisku – wystarczy wybrać tryb NORMALNY, KOMFORTOWY lub SPORTOWY.

Spełnia najwyższe standardy

Caravelle oferuje nowoczesne systemy informacyjno-rozrywkowe wraz z innowacyjnymi usługami mobilnymi online. Bądź na bieżąco z informacjami w trakcie całego dnia pracy i dojedź do celu najszybszą trasą.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Korzystaj z komfortowego klimatu wnętrza.

  Nowoczesny układ klimatyzacji błyskawicznie reguluje temperaturę w kabinie, zapewniając przyjemne chłodzenie w gorące dni. Za to dodatkowe ogrzewanie zwiększa komfort pasażerów podczas chłodów. Ponadto, ogrzewanie przedniej szyby gwarantuje dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • Systemy radiowe i nawigacyjne.

  Zadbaj o informacje i rozrywkę w podróży.

  Caravelle, dzięki najnowszym systemom radia i nawigacji, zapewnia użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także gwarancję dotarcia do celu. Przyjazne w obsłudze, zapewniające najlepszą łączność oraz znakomitą jakość dźwięku sprawiają, że kazda trasa staje się czystą przyjemnością

  Więcej
 • Elektroniczne wzmacnianie głosu.

  Bądź stale w kontakcie.

  Opcjonalna funkcja elektronicznego wzmacniania głosu6 ułatwia zrozumienie kierowcy przez pasażerów podróżujących z tyłu pojazdu. Komunikat głosowy jest rejestrowany poprzez mikrofon obsługiwany bez użycia rąk, wzmacniany i przekazywany przez głośnik umieszczony z tyłu.

 • Usługi mobilne online.

  Bądź na bieżąco w czasie podróży.

  Caravelle może być wyposażony w wiele usług mobilnych online. Połącz pojazd ze swoim smartfonem i Internetem, aby mieć dostęp do aktualnych informacji o ruchu drogowym i aplikacji.

  Więcej
 • Pakiet Chrom.

  Przygotuj się na atrakcyjną prezencję.

  Zapewnij swoim gościom stylowy transport w Caravelle z pakietem Chrom. Eleganckie detale z chromu akcentują dolną kratkę wlotu powietrza, boki i tył pojazdu. Pakiet chrom jest dostępny seryjnie w Caravelle Highline. Opcja za dodatkową opłatą w Caravelle Comfortline.

Pomocni towarzysze

Praktyczne systemy wspomagania kierowcy i systemy bezpieczeństwa w Caravelle wspierają kierowcę w krytycznych sytuacjach, na przykład podczas parkowania lub zmiany pasów, i w wielu innych okolicznościach.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Inteligentna technologia, która inspiruje.

  Z seryjnymi systemami bezpieczeństwa w Caravelle jesteś gotowy na wszystko: w razie konieczności systemy ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

  Więcej
 • Systemy wspomagania kierowcy.

  Inteligentne wspomaganie kierownicy.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy zwiększają dodatkowo komfort podróży w Caravelle, ponieważ ostrzegają kierowcę o ryzyku przypadkowej zmiany pasów ruchu oraz w wielu innych okolicznościach.

  Więcej
 • Asystent parkowania.

  Ułatwia parkowanie.

  Inteligentny asystent parkowania w Caravelle ostrzega o przeszkodach podczas parkowania i ułatwia manewrowanie.

  Więcej
 • Systemy oświetlenia.

  Korzystaj ze stale optymalnego oświetlenia na drodze.

  Automatyczna zmiana świateł drogowych zapobiegająca oślepianiu innych kierowców oraz dodatkowe światła boczne dające lepszą widoczność na zakrętach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne są już w ramach oferty.

  Więcej

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

Zrób własną kalkulację

Kalkulator finansowy

Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Dowiedz się więcej

Dobierz produkt finansowy

Konfigurator finansowania

Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

Dowiedz się więcej

Produkty finansowe

dostępne dla Firmy.

Produkty finansowe

dostępne dla Klienta indywidualnego.

Dodatkowe informacje

Na skróty

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn