Multivan

Multivan.

Niezmiennie urzekający.

Od ponad 65 lat Multivan jest doskonałym towarzyszem kierowców w ich codziennym życiu i czasie wolnym. Jego przestronne i uniwersalne wnętrze inspiruje. Ponadto wysokiej jakości wyposażenie wnętrza, najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy oraz ekonomiczne silniki spełniają wszystkie możliwe wymagania.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Multivana.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Pełne wsparcie.

  Maksymalna wszechstronność.

  Więcej

Zachwycająca wszechstronność

Dzięki elektrycznie regulowanym fotelom, wielofunkcyjnej kierownicy i licznym, praktycznym dodatkom każda podróż Multivanem jest czystą przyjemnością.

 • Fotele.

  Przestrzeń zapewniająca maksymalną uniwersalność.

  Kierowca i pasażerowie podróżujący we wnętrzu, które może pomieścić do siedmiu komfortowych foteli1 docenią w pełni wystarczającą przestrzeń nad głową i na nogi, nawet w drugim i trzecim rzędzie siedzeń. Unikatowa cecha: w celu zaaranżowania wnętrza w taki sposób, aby pasażerowie siedzieli twarzami to siebie, poszczególne fotele w drugim rzędzie wystarczy obrócić o 360 stopni, co zajmuje tylko chwilę i nie wymaga złożonej rekonfiguracji.

  Dowiedz się więcej
 • Wielofunkcyjny stolik.

  Ciesz się wygodą przy pracy.

  Opcjonalny stolik udostępnia nie tylko okrągłą powierzchnię, ale również kilka szuflad na małe i duże przedmioty. Gdy stolik nie jest używany, jego blat można obrócić o 90°, złożyć całość i opuścić na podstawę. Wielofunkcyjny stolik można następnie przesuwać wzdłuż dwóch dodatkowych środkowych szyn między pojedynczymi fotelami.

 • Podłoga przedziału pasażerskiego z materiału drewnopodobnego.

  Domowa atmosfera.

  Wytrzymała i zmywalna drewnopodobna podłoga „Halifax Maple” jest dostępna na życzenie2 i tworzy w przedziale pasażerskim domowy nastrój.

 • Wielofunkcyjna kierownica i sterowanie głosem.

  Sterowanie funkcjami jest niezwykle łatwe.

  Obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica dobrze leży w dłoniach i zapewnia niezwykle wysoki komfort obsługi. W połączeniu z opcjonalną funkcją sterowania głosem w ogromnym stopniu poprawia wrażenia podczas jazdy.

  Dowiedz się więcej
 • Elektrycznie sterowana klapa tylna i drzwi przesuwne.

  Łatwiejszy załadunek i rozładunek.

  Elektryczne sterowanie klapą tylną i drzwiami skrzydłowymi zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie. Załadunek i rozładunek staje się dzięki temu łatwiejszy. Multivan może być opcjonalnie wyposażony w elektrycznie sterowaną klapę tylną lub tylne drzwi skrzydłowe.

  Dowiedz się więcej
 • Elektrycznie składane lusterka drzwiowe.

  Większy komfort.

  Elektrycznie podgrzewane i regulowane lusterka drzwiowe stanowią wyposażenie standardowe. Opcjonalnie lusterka mogą być wyposażone również w funkcję elektrycznego składania. W zależności od modelu obudowy lusterek mogą być lakierowane lub nielakierowane.

 • Oświetlenie.

  Ciesz się optymalną widocznością.

  Energooszczędne reflektory przednie LED i układ oczyszczania reflektorów przednich zapewniają dobrą widoczność. Przyciemniane lusterko wewnętrzne zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed nieprzyjemnym oślepianiem przez pojazdy jadące z tyłu.

  Dowiedz się więcej

Moc i oszczędność

Volkswagen Multivan jest wyposażony w silniki należące do generacji odznaczającej się niskim zużyciem paliwa, spełniające wymagania normy emisji spalin Euro 6. Oznacza to zyski dzięki niezwykle niskiemu zużyciu paliwa bez rezygnowania z przyjemności z jazdy.

 • Silniki TDI.

  Wyjątkowo niskie zużycie paliwa przy jeszcze wyższej mocy.

  Wyjątkowo niskie zużycie paliwa przy jeszcze wyższej mocy. Każdy silnik oferuje zadziwiająco niskie zużycie paliwa, bez ograniczania przyjemności z jazdy. Silnik TDI 2,0 l osiągający 146 kW3 jest szczególnie mocny, również odznaczając się niskim zużyciem paliwa.

 • Rozwiązanie BlueMotion Technology.

  Większa oszczędność paliwa.

  Modele samochodów Volkswagen, w których zastosowano rozwiązanie BlueMotion Technology, są zgodne z ideą „Think Blue”. Dlatego każdy pojazd z najnowocześniejszym silnikiem spełniającym wymagania normy emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system start/stop, układ hamulcowy z odzyskiem energii, układ wspomagający ruszanie pod górę i opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Napęd na wszystkie koła 4MOTION.

  Najlepsze w klasie właściwości terenowe.

  Opcjonalny napęd na wszystkie koła 4MOTION zapewnia dobrą przyczepność, optymalne prowadzenie i kontrolę nad pojazdem. Pomaga sprawnie poruszać się nawet w trudnych warunkach, takich jak jazda po mokrych nawierzchniach, w górach czy na drogach pokrytych śniegiem. Pojazdy z napędem na wszystkie koła 4MOTION są na życzenie dostępne również z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. Rozwiązania te w połączeniu tworzą unikatowy w klasie układ napędowy.

  Dowiedz się więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się znakomitym komfortem jazdy.

  Opcjonalna 7-biegowa Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG zmienia całkowicie automatycznie przełożenia bez przerw w przepływie mocy. Zapewnia to znacznie większy komfort jazdy i zmniejsza zużycie paliwa. Kierowca może wybierać między trybami normalnym i sportowym4.

 • System adaptacyjnego sterowania podwoziem DCC.

  Dostosowanie podwozia do każdej sytuacji.

  Opcjonalny system adaptacyjnego sterowania podwoziem poprawia właściwości jezdne pojazdu. Naciskając przycisk można wybrać ulubione ustawienie — NORMAL, COMFORT lub SPORT5.

Wsiądź i ciesz się komfortem

Inteligentne mobilne usługi online, wysokiej jakości systemy informacyjno-rozrywkowe oraz układy ogrzewania i klimatyzacji czynią z modelu Multivan idealnego towarzysza codziennego życia i czasu wolnego.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Ciesz się komfortową temperaturą wewnątrz pojazdu.

  Nowoczesne układy klimatyzacji błyskawicznie regulują temperaturę wewnątrz pojazdu, a w gorące dni zapewniają przepływ chłodnego powietrza. Pomocnicze ogrzewanie zapewnia komfortowe ciepło w zimne dni. Ponadto ogrzewana szyba przednia zapewnia dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

  Dowiedz się więcej
 • Informacja i rozrywka.

  Uzyskuj w drodze potrzebne informacje i korzystaj z funkcji rozrywkowych.

  Systemy informacyjno-rozrywkowe modelu Multivan zapewniają lepsze środowisko pracy oraz inspirację dzięki intuicyjnej obsłudze, doskonałej łączności i dobremu dźwiękowi. Dostępnę jest nawet bezprzewodowe połączenie z Internetem i systemem Media Control za pomocą smartfonu.

  Dowiedz się więcej
 • Mobilne usługi online.

  Bądź na bieżąco podczas jazdy.

  Multivan może być wyposażony w wiele mobilnych usług online. Korzystając ze smarftona i Internetu możesz uzyskać ze swojego samochodu połączenie umożliwiające dostęp do bieżących informacji o ruchu drogowym i aplikacji.

  Dowiedz się więcej
 • Deska rozdzielcza de luxe.

  Niepowtarzalny nastrój wnętrza.

  Deska rozdzielcza odzwierciedla we wnętrzu pojazdu zewnętrzne linie poziome. Harmonijnie współgrające dekoracyjne wstawki, dekoracyjne wykończenie i kolory wnętrza tworzą kameralną atmosferę. Uzupełnieniem oferowanych korzyści jest wielość praktycznych schowków. Deska rozdzielcza de luxe jest niedostępna w wersji Multivan Trendline.

 • Komfortowa podsufitka.

  Dopływ świeżego powietrza i światła do przedziału pasażerskiego.

  Wyloty układu wentylacji w podsufitce doprowadzają świeże powietrze do przedziału pasażerskiego i zmniejszają zaparowanie szyb bocznych. Zintegrowane obracane lampki do czytania można niezależnie regulować.

Przewidujący towarzysz

Volkswagen Multivan oferuje systemy wspomagające kierowcę oraz systemy bezpieczeństwa zapewniają wsparcie w krytycznych sytuacjach, np. podczas parkowania lub zmiany pasów itp.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Zawsze u Twego boku.

  Systemy bezpieczeństwa wchodzące w skład wyposażenia modelu Multivan sprawiają, że kierowca i pasażerowie są przygotowani niemal na wszystko. W razie potrzeby systemy ingerują w proces kierowania, pomagając zmniejszyć ryzyko wypadków drogowych.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy wspomagające kierowcę

  Wsparcie w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy sprawiają, że podróż Multivanem jest bardziej komfortowa niż kiedykolwiek wcześniej. Systemy te ostrzegają, gdy pojazdowi zagraża niezamierzona zmiana pasa ruchu lub w przypadku zmęczenia kierowcy.

  Dowiedz się więcej
 • Asystent parkowania.

  Łatwiejsze parkowanie.

  Inteligentne opcjonalne systemy wspomagania parkowania, którymi mogą być funkcja ParkPilot lub kamera cofania, ostrzegają sygnałami dźwiękowymi lub wizualnymi o obecności przeszkód.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy oświetlenia.

  Korzystaj z zawsze optymalnego oświetlenia na drodze.

  Możesz korzystać z funkcji automatycznego przyciemniania świateł drogowych i z dodatkowych świateł, doświetlających drogę na zakrętach, nawet przy złej pogodzie.

  Dowiedz się więcej

Wersje specjalne

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

Zrób własną kalkulację

Kalkulator finansowy

Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Dowiedz się więcej

Dobierz produkt finansowy

Konfigurator finansowania

Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

Dowiedz się więcej

Produkty finansowe

dostępne dla Firmy.

Produkty finansowe

dostępne dla Klienta indywidualnego.

Dodatkowe informacje

Na skróty

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn