image

Nowy T-Cross

Wszechstronny SUV dopasowuje się do Twoich oczekiwań

Nowy T-Cross jest absolutnie wszechstronny i zachwyca nie tylko wyrazistą i dynamiczną stylistyką, lecz także potrafi dostosować się do wszelkich wymagań. Jego zmienność daje Ci więcej swobody w realizacji spontanicznych przedsięwzięć, długich podróży i w codziennym życiu.

Od 69 790 PLN

Formularz

Tak wszechstronne, jak Ty

Wnętrze i możliwości nowego T-Cross 1st Edition zachwycą Cię od pierwszego spojrzenia. Przykładem może być oparcie prawego przedniego siedzenia, które można złożyć, aby ułatwić transport dużych przedmiotów.

 • Nadwozie

  Zadziwiająco inny i zachwycający

  Wygląd zewnętrzny zwraca na siebie uwagę estetyką i elegancją. T-Cross 1st Edition nie tylko przyciąga spojrzenia, lecz także jest dowodem Twojego doskonałego gustu.

  Dowiedz się więcej
 • Wnętrze

  Tak wszechstronne jak Ty

  Do najbardziej interesujących elementów we wnętrzu należy kierownica multifunkcyjna obszyta skórą, składane oparcie prawego przedniego fotela oraz dzielona i przesuwna tylna kanapa. Aplikacje 3D wprowadzają do wnętrza powiew ekstrawagancji.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy wspomagające

  Systemy wspomagające: mniejszy stres, większa kontrola

  Systemy wspomagające w T-Cross 1st Edition podnoszą komfort jazdy i w wielu przypadkach odciążają kierowcę, ułatwiając np. parkowanie, zachowanie kontroli w krytycznych momentach lub uniknięcie niebezpiecznych sytuacji.

  Dowiedz się więcej
 • Infotainment

  Rozrywka i informacje w podróży

  Twój T-Cross 1st Edition oferuje Ci różne możliwości wygodnego i łatwego korzystania z nowoczesnej technologii, niezależnie, czy chcesz tylko słuchać ulubionej muzyki, mieć dostęp do danych samochodu i aplikacji telefonu komórkowego, czy też dojechać do celu według wskazówek nawigacji.

  Dowiedz się więcej

Elastyczny SUV dostosowany do Twoich potrzeb

Nowy T-Cross jest absolutnie wszechstronny: imponuje nie tylko swoim uderzającym i dynamicznym wyglądem, ale także elastycznością. Dzięki wszechstronnej konstrukcji oferuje więcej swobody - dla spontanicznych aktywności, dłuższych podróży lub różnorodnego codziennego życia.

Codzienność może być wyjątkowa

Pełen talentów: nowy T-Cross jest funkcjonalny i wszechstronny. Dzięki stylistyce crossovera i możliwościom indywidualizacji z łatwością dopasuje się do charakteru swojego kierowcy. Z kolei funkcjonalne rozwiązania i niewielkie rozmiary sprawiają, że stawi czoła wszystkim wyzwaniom miejskiej dżungli. Reasumując: będzie doskonałym towarzyszem każdej przygody.

 • Wnętrze

  Tak indywidualne jak Twój gust

  Do najbardziej interesujących elementów wnętrza należy oświetlenie Ambiente, wysokiej jakości tkanina tapicerki i opcjonalne pakiety stylistyczne w trzech wersjach. Wyposażenie wnętrza jest nie tylko wysoce komfortowe, lecz także może być dostosowane do potrzeb i wymagań kierowcy.

  Dowiedz się więcej
 • Światła

  Jasne argumenty. Już przy pierwszym spojrzeniu

  T-Cross z seryjnymi diodowymi światłami dziennymi i reflektorami halogenowymi prezentuje się zawsze w doskonałym świetle. Linia Style wyposażona jest w reflektory LED.

  Dowiedz się więcej
 • Obręcze kół

  Unikalny design kół T-Crossa. Jest w czym wybierać

  Od Ciebie zależy, na jakich kołach poruszać się będzie Twój T-Cross. Oferta* jest bogata, a wybór niełatwy. 16-, 17- lub 18-calowe obręcze ze stopu metali lekkich, na przykład 18-calowe obręcze Nevada** z polerowaną powierzchnią i czarnym połyskiem, nadadzą Twojemu T-Crossowi niepowtarzalny charakter.

  * Nasze samochody są seryjnie wyposażone w opony letnie.
  ** Ten wariant obręczy jest oferowany przez Volkswagen R.

  Dowiedz się więcej

Przejawia swój charakter

Nowy T-Cross może się zmieniać jak żaden inny samochód. Z opcjonalnymi pakietami stylistycznymi Black, Energetic Orange i Bambus Garden Green w linii wyposażenia Life możesz nadać mu niepowtarzalny wygląd i uczynić z niego prawdziwą ikonę stylu.

Pasuje do tych, którzy nie lubią się dopasowywać

Dopasuj nowego T-Crossa do swoich wyobrażeń i wybierz jedną z linii wyposażenia: T-Cross, Life lub Style. Niezależnie, którą z nich wybierzesz, każda spełni wymagania odnośnie do jakości i komfortu.

Spontaniczność to zawsze dobry plan

Życie jest pełne niespodzianek. Nie szkodzi, bo nowy T-Cross jest na nie przygotowany. Ze składanym przednim prawym fotelem, przesuwną tylną kanapą i bagażnikiem o pojemności do 465 l jest gotowy nawet na to, czego nie było w Twoich planach.

 • Tył kabiny pasażerskiej

  Zachowaj elastyczność także w podróży

  T-Cross udowadnia swoją wielką zdolność do zmian – dzięki dzielonej i przesuwnej tylnej kanapie i większej ilości miejsca na nogi. Konkretnie oznacza to więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów oraz więcej miejsca na bagaż.

  Dowiedz się więcej
 • Przednie siedzenia

  Komfort, jaki lubisz

  Możesz siedzieć spokojnie: opcjonalne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa dba o Twoje plecy, szczególnie podczas długiej jazdy. A składane oparcie prawego przedniego fotela jest niezwykle praktyczne i umożliwia przewożenie dużego bagażu.

  Dowiedz się więcej
 • Przestrzeń

  Więcej miejsca na realizację Twoich planów

  Nie lubisz ograniczeń? Wszechstronne wnętrze i pojemny bagażnik T-Crossa oferują miejsce dla pasażerów, bagażu i spontanicznych przedsięwzięć.

  Dowiedz się więcej
 • Active Info Display

  Miej przed oczami dokładnie te informacje, które chcesz widzieć

  Analogowe wskaźniki to już przeszłość. Na życzenie możesz zastąpić klasyczne okrągłe wskaźniki wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny, nowoczesny Active Info Display wyświetla informacje daleko wykraczające poza standardowy prędkościomierz i wskazanie poziomu paliwa.

  Dowiedz się więcej

Fascynacja w wysokiej rozdzielczości

Niezależnie, czy potrzebujesz aktualnych informacji o ruchu drogowym, chcesz, by nawigacja doprowadziła Cię do celu, czy po prostu masz ochotę posłuchać ulubionej muzyki – Twój T-Cross daje Ci różne możliwości wygodnego i łatwego korzystania z nowoczesnej techniki.

 • Connectivity

  Komunikacja ze wszystkim, co ważne

  Twój smartfon jest prawie zawsze online. Dlaczego Twój T-Cross nie miałby też być połączony z internetem? Usługa Car-Net Guide & Inform ułatwi Ci codzienne życie i pozwoli dojechać do celu bez stresu. Zobaczysz, że nie będziesz już chcieć zrezygnować z pomocnych informacji w czasie rzeczywistym i innych praktycznych funkcji. Natomiast aplikacja Volkswagen Connect pozwoli Ci w każdej chwili sprawdzić najważniejsze informacje dotyczące Twojego T-Crossa.

  Dowiedz się więcej
 • Telefon

  Ułatwia komunikację

  By naładować telefon komórkowy, tablet czy odtwarzacz MP3, możesz go po prostu podłączyć do zintegrowanego złącza USB. Telefony komórkowe ze standardem Qi wystarczy położyć w przednim schowku i wygodnie ładować indukcyjnie.

  Dowiedz się więcej
 • Muzyka

  Muzyczny raj: z Beats i Apple Music

  Ciesz się ulubioną muzyką z Apple Music w nowym T-Crossie. Do wyboru masz ponad 50 milionów utworów! Usługa Apple Music jest dostępna bezpłatnie* przez 6 miesięcy – offline i online – w połączeniu z doskonałym systemem nagłaśniającym „beats”. Nie musisz zatem martwić się, że jakość dźwięku nie będzie optymalna.

  * Usługa dostępna tylko dla indywidualnych członków; 3 miesiące gratis dla już aktywnych członków; oferty nie można łączyć z innymi ofertami i akcjami; po upływie okresu bezpłatnego członkostwo przedłuża się automatycznie. Kod jest ważny przez 12 miesięcy. Kod rabatowy nie jest przeznaczony do sprzedaży, nie ma wartości gotówkowej i nie jest wydawany jego duplikat w przypadku utraty lub kradzieży. Dotyczy tylko Apple Music w Niemczech. Wymagane jest konto iTunes. Obowiązują warunki Apple Music Services: warunki obowiązujące w Państwa kraju znajdą Państwo na https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Użytkownik musi mieć co najmniej 13 lat i mieszkać w kraju, w którym uzyskał dostęp do sklepu, przez który realizowany jest kod. Niezbędne są kompatybilne produkty i usługi. Apple Music jest zarejestrowaną marką Apple Inc. Apple nie jest uczestnikiem ani sponsorem tej akcji promocyjnej.

  Dowiedz się więcej

Lepiej trzymać się obranego kursu

Systemy wspomagające w Twoim T-Crossie poprawiają komfort jazdy i mogą pomóc zachować kontrolę w krytycznych sytuacjach lub nawet ich całkowicie uniknąć. Nawet jeżeli nie zawsze zauważasz, że systemy działają, dobrze wiedzieć, że są.

 • Jazda

  Proszę się nie kłócić, kto ma prowadzić

  Prowadzenie nowego T-Crossa sprawi Ci dużo przyjemności, między innymi dzięki praktycznym systemom wspomagającym, które uczynią jazdę znacznie łatwiejszą i bardziej komfortową. Systemy te poprawiają wygodę dłuższych podróży i wspierają kierowcę w codziennych i niecodziennych sytuacjach na drodze.

  Dowiedz się więcej
 • Parkowanie

  Nie tylko jazda sprawia przyjemność. Teraz także parkowanie

  Parkowanie może być próbą umiejętności i cierpliwości. Dobrze, że w nowym T-Crossie kierowcy pomagają opcjonalne systemy wspomagające przy parkowaniu, dzięki którym parkowanie staje się dziecinnie proste.

  Dowiedz się więcej

Wersje wyposażenia

Style

Od 83 690 PLN

 • Obręcze aluminiowe Chesterfield 17"
 • Aktywny tempomat ACC do 210 km/h z automatyczną regulacją odległości
 • Reflektory LED
 • Piękne i praktyczne: reflektory przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów nadają Twojemu Volkswagenowi sportowy wygląd.
 • Relingi dachowe, srebrne

Style

Obręcze aluminiowe Chesterfield 17"
Aktywny tempomat ACC do 210 km/h z automatyczną regulacją odległości
Reflektory LED
Piękne i praktyczne: reflektory przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów nadają Twojemu Volkswagenowi sportowy wygląd.
Relingi dachowe, srebrne
Kierownica multifunkcyjna, skórzana
Wybierz silnik i skrzynię biegów
No matching models found

T-Cross

Od 69 790 PLN

 • System "Front Assist" z funkcją awaryjnego hamowania w mieściee
 • Instalacja telefoniczna Bluetooth
 • System radiowy Composition Colour
 • Klimatyzacja z regulacją manualną
 • Emergency call

T-Cross

System "Front Assist" z funkcją awaryjnego hamowania w mieściee
Instalacja telefoniczna Bluetooth
System radiowy Composition Colour
Klimatyzacja z regulacją manualną
Emergency call
Wybierz silnik i skrzynię biegów
No matching models found
T-Cross 1.0 TSI kW / KM manualna, 5-biegowa

Life

Od 73 890 PLN

 • Obręcze aluminiowe Belmont 16"
 • Relingi dachowe, czarne
 • Podłokietnik z przodu regulowany, ze schowkiem
 • Fotel kierowcy i pasażera, z regulacją wysokości
 • Oparcie przedniego fotela pasażera, składane

Life

Obręcze aluminiowe Belmont 16"
Relingi dachowe, czarne
Podłokietnik z przodu regulowany, ze schowkiem
Fotel kierowcy i pasażera, z regulacją wysokości
Oparcie przedniego fotela pasażera, składane
Podwójna podłoga bagażnika
Wybierz silnik i skrzynię biegów
No matching models found

Na skróty