Transporter Furgon

Transporter Furgon.

Ideał do zadań specjalnych.

Od ponad 65 lat Transporter Furgon stawia czoło najcięższym z zawodowych wyzwań. Dlatego w jego przestrzeni ładunkowej nie ma miejsca na kompromisy, jeżeli chodzi o funkcjonalność i wszechstronność. Podstawą efektywności jest w tym wypadku nieprzeciętna jakość wykonania, dzięki której samochód jest gotowy na wszelkie wyzwania. Dwie wersje rozstawu osi i trzy warianty dachowe zapewniają przestrzeń ładunkową do 9,3 m³ oraz ładowność do 1,4 t.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Transportera.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Mobilne biuro.

  Doskonale zorganizowane miejsce pracy.

  Więcej
 • 2 rozstawy osi. 3 wysokości dachu.

  Przystosowany do każdego zadania.

  Więcej

Maksymalna dyspozycyjność

Transporter Furgon wyróżnia się nieprzeciętną funkcjonalnością i wszechstronnością, dzięki pokaźnych rozmiarów przestrzeni ładunkowej oraz wyposażaniu wnętrza najwyższej jakości. Odpowiedzią na konkretne potrzeby właściciela jest szeroki wachlarz dostępnych dodatków i konfiguracji.

 • Różnorodność wariantów.

  2 rozstawy osi. 3 wysokości dachu.

  Transporter doskonale przystosowuje się do każdego zadania przewozowego. Dwa rozstawy osi oraz trzy warianty dachowe dają przestrzeń ładunkową od 5,8 m³ do 9,3 m³. W zależności od potrzeb, w kabinie możliwe jest zamontowanie dwóch pojedynczych foteli lub przedniej kanapy pasażerskiej. Ładowność wynosi do 1,4 t.

  Dowiedz się więcej
 • Przestrzeń ładunkowa.

  Dostosowana do potrzeb.

  Transporter musi spełniać wiele różnych potrzeb, stąd też w ofercie znajdują się ścianki działowe, kratki dzielące oraz różne rodzaje podłóg. Wszystko to składa się na dużą elastyczność adaptacyjną.

  Dowiedz się więcej
 • Bezpieczeństwo ładunku.

  Zabezpiecz swój ładunek.

  Opcjonalna okładzina przestrzeni pasażerskiej lub ładunkowej wraz z dodatkowymi elementami mocowania zapewnia najwyższą ochronę ładunku, zabezpieczając go przed przemieszczeniem i uszkodzeniem.

  Dowiedz się więcej
 • Wnętrze.

  Praktyczne miejsce pracy kierowcy.

  Transporter to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

  Dowiedz się więcej
 • Rozwiązania w tylnej części samochodu.

  Gotowy na każde zadanie.

  Bez względu na rodzaj zadania, Transporter ma solidne wsparcie w postaci tyłu nadwozia. Dziesięć różnych wariantów dostępu do wnętrza zapewnia rozwiązanie dla każdego celu trudnych zadań. Opcjonalne elektryczne otwieranie i zamykanie tylnej klapy daje dodatkowy komfort przy załadunku i rozładunku.

  Dowiedz się więcej
 • Światła.

  Ciesz się doskonałą widocznością.

  Lepsze pole widzenia dzięki potężnym reflektorom oraz zabezpieczenie przed uderzeniem w tył samochodu dzięki dodatkowym kierunkowskazom dachowym.

  Dowiedz się więcej

Silniki najwyższej technologii

Silniki najnowszej generacji stosowane w Transporterze Furgonie spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 6 i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Zastosowanie tej przełomowej technologii znacznie przyczynia się do jeszcze większej oszczędności paliwa, co w dużej mierze wpływa na ekonomiczność jazdy.

 • Silniki TDI.

  Nadzwyczajnie niskie zużycie paliwa przy równoczesnym zwiększeniu mocy silnika.

  Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każdą z zastosowanych jednostek napędowych, wszystko to bez umniejszania przyjemności z jazdy. Silnik 2.0 I TDI o mocy 150 kW charakteryzuje się wyjątkowo dużą mocą przy jednoczesnym ekonomicznym spalaniu.

 • Benzynowe silniki TSI.

  Inspirująca wydajność silnika.

  Dla zwolenników silników benzynowych przygotowano wybór pomiędzy silnikiem 2.0 I TSI o mocy 110 kW oraz 2.0 I TSI o mocy 150 kW. Obie wersje silnika posiadają układ bezpośredniego wtrysku oraz turbodoładowanie.

 • Technologia BlueMotion.

  Większa oszczędność paliwa.

  Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”: Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop (w standardzie), hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Napęd na cztery koła 4MOTION.

  Góry i śnieg nie stanowią już przeszkody.

  Dostępny opcjonalnie napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia świetną przyczepność, optymalne zachowanie i sterowność samochodu, stanowiąc przy tym nieoceniona pomoc w jeździe w trudnych warunkach jak np. po mokrej nawierzchni, w terenie górskim czy po śniegu. Na zamówienie napęd 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG, będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

  Dowiedz się więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG

  Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

  Dostępna jako opcja siedmiobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na w pełni automatyczną, niemal nieodczuwalną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, przyczyniając się do znacznego wzrostu komfortu jazdy i osiągów silnika. Do wyboru dostępne są dwa tryby: Normal lub Sport.

Wysoki komfort na wyposażeniu

Inteligentne mobilne usługi online, wysokiej jakości systemy multimedialne oraz układ ogrzewania i klimatyzacji - całe wyposażenie Transportera Furgonu czyni podróż maksymalnie komfortową.

 • Usługi mobilne online.

  Łączność z całym światem.

  Więcej treści multimedialnych oraz lepsze funkcjonowanie opcjonalnego systemu nawigacyjnego przy pomocy zawsze aktualnych serwisów informacyjnych online dla większej wygody podczas jazdy.

  Dowiedz się więcej
 • Pakiet De luxe.

  Praktyczne dodatki.

  Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

 • Elektrycznie regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

  Jeszcze większa wygoda kierowcy.

  Ergonomiczny fotel kierowcy z regulacją wysokości oferuje doskonale skonfigurowany komfort siedzenia, posiada także dostępną (jako opcję) elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

 • Cyfrowy tachograf.

  Oszczędność czasu i pracy.

  Tachograf rejestruje dane dotyczące przebytej odległości oraz osiąganych prędkości i automatycznie ostrzega kierowcę w przypadku przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy.

Zaawansowana technologia na drodze

Nowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Inteligentna technologia, która inspiruje...

  Mając wsparcie ze strony systemów bezpieczeństwa, kierowca Transportera Furgonu jest przygotowany niemal na wszystko: W razie potrzeby systemy ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy wspomagające kierowcę.

  Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

  Inteligentne systemy wspomagające kierowcę poprawiają jeszcze bardziej komfort jazdy Transporterem Skrzyniowym dzięki ostrzeganiu kierowcy o zagrożeniu w postaci niezamierzonej zmiany pasa lub rosnącego zmęczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Wspomaganie parkowania.

  Ułatwia parkowanie.

  Parkowanie? To proste! Za pomocą czujników ParkPilot lub kamery cofania inteligentny asystent parkowania w Transporterze Furgonie sygnalizuje przeszkody za pomocą ostrzeżeń dźwiękowych lub wzrokowych.

  Dowiedz się więcej
 • Układ świateł.

  Niezawodne oświetlenie drogi.

  Automatyczna zmiana świateł drogowych oraz dodatkowe światła boczne dające lepszą widoczność na zakrętach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne są już w ramach oferty standardowej.

  Dowiedz się więcej

Wersje specjalne

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

Zrób własną kalkulację

Kalkulator finansowy

Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Dowiedz się więcej

Dobierz produkt finansowy

Konfigurator finansowania

Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

Dowiedz się więcej

Produkty finansowe

dostępne dla Firmy.

Produkty finansowe

dostępne dla Klienta indywidualnego.

Dodatkowe informacje

Na skróty

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn