Transporter Skrzyniowy

Transporter Skrzyniowy.

Sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

Transporter Skrzyniowy przenosi pracę w całkowicie nowy wymiar (co oznacza): więcej ciężkiego sprzętu, lepsze wyposażenie, większa ładowność, więcej siły roboczej. Koncepcja modułowa doskonale dopasowuje zarówno powierzchnię ładunkową, jak i liczbę pasażerów do potrzeb użytkowników. Co więcej opcjonalnie dostępne jest zawieszenie na wyboiste drogi oraz amortyzatory odpowiednie na drogi gruntowe.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Transportera.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Mobilne biuro.

  Doskonale zorganizowane miejsce pracy.

  Więcej

Maksymalna funkcjonalność

W Transporterze Skrzyniowym zastosowano system modułowy umożliwiający uzyskanie idealnej konfiguracji zarówno wyposażenia jak i powierzchni ładunkowej. Ponadto, mieści maksymalnie sześć osób.

 • Różnorodność wariantów.

  Elastyczny na miarę potrzeb.

  Transporter Skrzyniowy odpowiednio do konkretnych wymagań jest dostępny w wariancie z pojedynczą lub podwójną kabiną, różnym rozstawem osi, a także w całej gamie powierzchni ładunkowych oraz z różnym rozstawem osi, a także w całej gamie powierzchni ładunkowej.

  Więcej
 • Bezpieczeństwo ładunku.

  Zabezpiecz swój ładunek.

  Duża powierzchnia ładunkowa, solidne zabezpieczenie burt oraz możliwości zamocowania ładunku czynią z Transportera Skrzyniowego ideał uniwersalny pod kątem różnorodności codziennych prac.

  Więcej
 • Wnętrze.

  Ergonomiczne miejsce pracy kierowcy.

  Transporter to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

  Więcej
 • Światła.

  Ciesz się doskonałą widocznością.

  Znajdujące się w standardzie wydajne reflektory zapewniają najlepszą widoczność. Jako opcja dostępne są również mocne reflektory halogenowe H7 lub reflektory LED.

  Więcej
 • Haki holownicze.

  Łatwy transport ciężkich ładunków.

  Do wyboru jest stały lub demontowalny hak holowniczy, który charakteryzuje się szybkością i łatwością zarówno w montażu jak i demontażu.

  Więcej

Silniki najwyższej technologii.

Silniki najnowszej generacji stosowane w Transporterze Skrzyniowym spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 6 i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Zastosowanie tej przełomowej technologii przyczynia się do jeszcze większych oszczędności paliwa, co w dużej mierze wpływa na ekonomiczność jazdy.

 • Silniki TDI.

  Nadzwyczajnie niskie zużycie paliwa przy równoczesnym zwiększeniu mocy silnika.

  Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każą z zastosowanych jednostek napędowych, wszystko to bez umniejszania przyjemności z jazdy. Silnik 2.0 I TDI o mocy 150 kW charakteryzuje się wyjątkowo dużą mocą przy jednoczesnym ekonomicznym spalaniu.

 • Benzynowe silniki TSI.

  Inspirująca wydajność silnika.

  Dla zwolenników silników benzynowych przygotowano wybór pomiędzy silnikiem 2.0 I TSI o mocy 110 kW oraz 2.0 I TSI o mocy 150 kW. Obie wersje silnika posiadają układ bezpośredniego wtrysku oraz turbodoładowanie.

 • Technologia BlueMotion.

  Większa oszczędność paliwa.

  Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”: Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop, hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Więcej
 • Napęd na cztery koła 4MOTION.

  Góry i śnieg nie stanowią już przeszkody.

  Dostępny jako opcja napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia świetną przyczepność, optymalne zachowanie i sterowność samochodu, stanowiąc przy tym nieocenioną pomoc w jeździe w trudnych warunkach, jak np. po mokrej nawierzchni, w terenie górskim czy po śniegu. Na zamówienie napęd 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG, będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

  Dostępna jako opcja siedmiobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na w pełni automatyczną, niemal nieodczuwalną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, przyczyniając się do znacznego wzrostu komfortu jazdy i osiągów. Do wyboru jest tryb Normal lub Sport.

Doskonale przemyślany

Funkcje podnoszące komfort takie jak nowoczesny system ogrzewania i klimatyzacji, uzupełniony wysokiej jakości systemem multimedialnym sprawiają, że każda jazda Transporterem Skrzyniowym jest czystą przyjemnością.

 • Ogrzewanie i wentylacja.

  Zawsze w przyjaznym klimacie.

  Nowoczesny układ klimatyzacji błyskawicznie reguluje temperaturę w kabinie, zapewniając również chłodzenie w gorące dni. Dodatkowe ogrzewanie zwiększa komfort pasażerów podczas chłodów. Ponadto, ogrzewanie przedniej szyby gwarantuje dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • System radioodtwarzacza i nawigacji.

  Rozrywka w drodze do celu.

  Transporter Skrzyniowy, dzięki swoim najnowszym systemom radia i nawigacji, zapewnia użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także gwarancję dotarcia do wyznaczonego celu. Przyjazne w obsłudze, zapewniające najlepszą łączność oraz znakomitą jakość dźwięku, sprawiają, że każda trasa staje się czystą przyjemnością.

  Więcej
 • Usługi mobilne online.

  Łączność z całym światem.

  Więcej treści multimedialnych oraz lepsze funkcjonowanie opcjonalnego systemu nawigacyjnego przy pomocy zawsze aktualnych serwisów informacyjnych online dla większej wygody podczas jazdy.

  Więcej
 • Pakiet De luxe.

  Praktyczne dodatki.

  Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

 • Elektrycznie regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

  Jeszcze większa wygoda kierowcy.

  Ergonomiczny fotel kierowcy z regulacją wysokości oferuje doskonale skonfigurowany komfort siedzenia, posiada także dostępną (jako opcję) elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

 • Cyfrowy tachograf.

  Oszczędność czasu i pracy.

  Tachograf rejestruje dane dotyczące przebytej odległości i osiąganych prędkości i automatycznie ostrzega kierowcę w przypadku przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy.

Wysoki poziom bezpieczeństwa w każdej podróży

Nowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Inteligentna technologia, która inspiruje.

  Mając wsparcie ze strony systemów bezpieczeństwa, kierowca Transportera Skrzyniowego jest przygotowany niemal na wszystko: W razie potrzeby systemy ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

  Więcej
 • Systemy wspomagające kierowcę.

  Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

  Inteligentne systemy wspomagające kierowcę jeszcze bardziej poprawiają komfort jazdy Transporterem Skrzyniowym dzięki ostrzeganiu kierowcy o zagrożeniu w postaci niezamierzonej zmiany pasa lub rosnącego zmęczenia.

  Więcej
 • Układ świateł.

  Zadowolenie z konsekwentnie optymalnego oświetlenia drogi.

  Automatyczna zmiana świateł drogowych oraz dodatkowe światła doświetlające zakręty nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne w ramach oferty.

  Więcej

Zadbamy o Twoje auto.

 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

Zrób własną kalkulację

Kalkulator finansowy

Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Dowiedz się więcej

Dobierz produkt finansowy

Konfigurator finansowania

Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

Dowiedz się więcej

Produkty finansowe

dostępne dla Firmy.

Produkty finansowe

dostępne dla Klienta indywidualnego.

Dodatkowe informacje

Na skróty

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn