Zależy Ci na korzystnych warunkach leasingu i rozwoju Twojej firmy?

Wybierając Leasing niska rata, korzystasz z firmowego samochodu przy optymalnych miesięcznych ratach, ustalonych w zależności od wysokości wpłaty własnej i okresu leasingowania.

Dodatkowo, przy skorzystaniu z promocyjnego Leasingu niska rata, w cenie otrzymasz Volkswagen Safe+, który przedłuży o jeden rok ochronę Twojego samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena.

Zobacz, jakie to proste:

Szczegóły oferty:

  • wkład własny już od 10% do 45%
  • niskie miesięczne raty uzyskane dzięki dopasowaniu poszczególnych elementów leasingu
  • okres leasingowania od 24 do 60 miesięcy
  • wartość końcowa 1% lub 19% wartości auta
  • niska suma opłat - 105% dla wariantu (24 m-cy, opłata wstępna 30%, wykup 19%)
  • możliwość sfinansowania szerokiego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, Assistance, NNW, Zielona Karta w promocyjnej stawce ubezpieczeniowej 2,9% wartości auta
  • możliwość dokupienia ubezpieczenia wartości auta, zapewniającego bezpieczeństwo w przypadku kradzieży pojazdu, lub wystąpieniem tzw. szkody całkowitej

W standardzie otrzymasz także pomoc doradcy w załatwieniu wszystkich formalności oraz decyzję leasingową w zaledwie 90 minut.

Oferta dotyczy wszystkich modeli Volkswagen samochody osobowe modeli Touareg, Polo, Up!
W ramach promocji, przystępując do programu Volkswagen Safe+ otrzymujesz rabat od ceny samochodu w wysokości ceny Volkswagen Safe+ na 3. rok dla przebiegu całkowitego 60.000 km. Zasady programu Volkswagen Safe+ określa umowa. Promocja obejmuje wybrane modele Volkswagena przy skorzystaniu z promocyjnego finansowania (Kredyt wygodna spłata, Kredyt niska rata, AutoKredyt, Leasing niska rata).
Oferta przygotowana jest przez Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. Szczegółowe warunki określone są w umowie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn