Atrakcyjna oferta finansowa została przygotowana we współpracy z naszymi partnerami Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o. i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Dedykowana jest samochodom marki Volkswagen i obejmuje pełne spektrum usług: finansowanie zakupu pojazdów, leasing oraz ubezpieczenia. Dodatkowo Klienci mogą korzystać z bankowości elektronicznej Volkswagen Bank direct.

Volkswagen Bank Polska S.A. jest trzykrotnym laureatem prestiżowej nagrody "Złoty Bankier" w kategorii "Najlepszy Kredyt Samochodowy" w latach 2010, 2011, 2012. Wyróżnienia w konkursie przyznano na podstawie opinii klientów, którzy wybrali najlepsze usługi i produkty finansowe.

Według Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar Volkswagen Leasing Polska uplasował się na 1 miejscu pod względem liczby pojazdów osobowych zarejestrowanych na firmy leasingowe w 2012 roku. Spółka wyleasingowała ponad 9200 pojazdów z grupy osobowych, czyli o 60% więcej niż przed rokiem. Taki wynik daje ponad 15% udziału w krajowym rynku leasingu aut.

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn