Całkowity koszt utrzymania pojazdu.

Twoja firma wybierając Volkswagena, zyskuje coś więcej niż tylko jakość. W przypadku budowania parku samochodów flotowych kluczową kwestię odgrywa relacja jakości do ceny, niskie koszty utrzymania i obsługi technicznej oraz niewielka utrata wartości samochodu w trakcie użytkowania. To wszystko zyskujesz z marką Volkswagen.

1. Stosunek wyposażenia do ceny.

Volkswagen oferuje w swoich modelach bogate opcje wyposażenia, podnoszące bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz technologie zapewniające innowacyjną obsługę. Wiele elementów jest dostępnych w standardzie, dzięki czemu wartość modeli wzrasta.

2. Wartość rezydualna.

Różnica wartości zakupu w stosunku do wartości odsprzedaży, po założonym okresie użytkowania, jest bardzo istotna w działalności przedsiębiorstw. Zwłaszcza dlatego, że tę wartość finansuje Klient. Im jest ona wyższa, tym niższe są koszty Klienta.

3. Serwisowy Kontrakt Flotowy.

Korzystając z autoryzowanego serwisu marki, Twoja firma optymalizuje swoje koszty.
W ramach serwisu Volkswagena możesz zyskać:

  • Serwisowy Kontrakt Flotowy, który zapewnia zunifikowane warunki, procedury i koszty obsługi u wszystkich partnerów Volkswagena w całym kraju
  • najem długoterminowy Volkswagen Leasing Polska, pomocny w zarządzaniu flotą, dzięki czemu możesz oszczędzić czas i zachować wysoką jakość obsługi oraz bardzo korzystne warunki ubezpieczenia samochodu we flocie
  • zryczałtowaną stawkę za obsługę serwisową floty w Volkswagen Leasing Polska, czyli zagwarantowaną stałą stawkę za serwisowanie auta w okresie eksploatacji, co pozwala zaplanować i przewidzieć koszty

4. Zużycie paliwa.

Modele Volkswagena charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, co jest kluczową kwestią w comiesięcznych kosztach firmy. Przykładem może być Golf z nowoczesną, lżejszą konstrukcją, oszczędnymi silnikami i BlueMotion Technology, co daje wyjątkowo niskie spalanie i obniża koszty tankowania.

5. Bezawaryjność samochodu.

Samochody Volkswagena to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. Dzięki temu Twoja firma może ograniczyć koszty bieżącej obsługi. Trwałość materiałowa i niezawodność technologiczna sprawiają, że możesz uniknąć niespodziewanych przestojów samochodów.

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn