Leasing operacyjny.

Leasing operacyjny umożliwia Twojej firmie zakup samochodów marki Volkswagen, unikając znaczącego wkładu środków własnych. Dzięki temu możesz szybko i wygodnie dokonać zakupu samochodów flotowych, a także dokładnie zaplanować budżet firmy przeznaczony na ten cel (stałe raty leasingowe).

Leasing operacyjny jest wygodnym rozwiązaniem również ze względu na możliwość dopasowania wysokości rat do możliwości finansowych przedsiębiorstwa. Daje też wymierne korzyści w postaci kosztów, które regularnie można odliczyć od podatku dochodowego (wliczanie rat leasingowych). To rozwiązanie korzystne zarówno dla dużych firm, które chcą dokładnie rozplanować wydatki związane z parkiem samochodowym, jak i małych przedsiębiorstw, dla których najistotniejsza jest kwestia kosztów ponoszonych przy zakupie i użytkowaniu floty.

Pamiętaj, tworząc park samochodowy, nie musisz rezygnować z innych firmowych inwestycji. Finansując zakup firmowych aut z zewnętrznego źródła, zwiększasz płynność finansową Twojej firmy.

Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn